Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 2 10
Call-Girls 9100
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν θα σας πω πολλά, ήθελα από τη πρωτη μερα να συναντήσω τη συγκεκριμένη κοπέλα και χθες τα κατάφερα.
ήρθε λοιπόν μέσα ντυμένη με ένα πολύ ωραίο κολλητό φόρεμα σώμα ωραίο στήθος ωραίο χαμόγελο.

διάθεση όμως μηδέν ήρθε με νεύρα μου ζήτησε τα λεφτά επέμενε τα βγάλω γρήγορα με ξενέρωσε είπα να χαλαρώσουμε λίγο και άρχισα να την χαϊδεύω μου έλεγε μην με αγγίζεις πολύ γιατί είμαι εκνευρισμένη.
κάτσε ρε φίλε εγώ τι φταίω που σε πληρώνω για να χαλαρώσω και όχι για να τσιτώσω και εγώ.
διάθεση λοιπόν καμία με το ζόρι πίπα επιφανειακή με το ζόρι στήθηκε με το ζόρι όλα ένιωσα κάποια στιγμή ότι κάνω κάτι κακό ό,τι χειρότερο έχω συναντήσει μέχρι στιγμής ξενέρωσα τη ζωή μου ξενέρωσα το ραντεβού δεν ξέρω τι να πω είχα ακούσει καλά σχολεία για τη συγκεκριμένη κοπέλα μπορεί να μείνει ήταν στα κέφια της να είχε νευριάσει από τον προηγούμενο πελάτη αλλά αυτή η επιθετικότητα που έβγαλε δεν ήτανε καθόλου καλή.

Δεν μπορούσα καν να τελειώσω, είχε πέσει ο Λύκος και δεν ανέβαινε με τίποτα. Με ξενέρωσε τραγικά.

Μακάρι να μην συνεχίσει έτσι γιατί είναι όμορφη κοπέλα πραγματικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mancunian1986, HoneyVoskos και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2024
Φίλε μήπως ήταν λάθος σου κ επρπε εξαρχής να πάρεις τηλ τ γραφείο κ να πεις ακυρώνω τ ραντεβού. Μου είπε αυτό κ έχει έρθει νευριαμενη. Τις καλομαθαινουμε κ τα 150 την ώρα κάποιοι τ βγάζουν δυσκολα
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
24 Ιουνίου, 2024
Εχω βαρεθει να λεω για τα κοκκινα σημαιακια στα ραντεβου,αληθεια! Τι φοβαστε?Μη σας πει η κοπελα μαλακα ετσι και τη διωξετε? Εγω το προτιμω απο το να πω τον εαυτο μου μαλακα! Γερο-μύστης
review reaction 1 Johnny Red2, stadeos, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη
24 Ιουνίου, 2024
Όταν κάνεις μια επιλογή μόνος σου , πρέπει να το φτάσεις τέρμα. Γι αυτό υπάρχουν τα φόρουμ για να το λέμε. Δική μου γνώμη. Άλλωστε το γραφείο τελευταία φορά που είχα θέμα μου ζήτησε να πληρώσω κανονικά γιατί ξεκίνησε η ώρα!
Οπότε μάλλον ανούσιο να μπω σε τέτοια διαδικασία πάλι γιατί όλα τα γραφεία το ίδιο τροπαρι εχουν
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 241026
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3