Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Μια κοπέλα που αν την δεις στο δρόμο θα σπάσεις σβέρκο για την "αντισυμβατική" της εμφάνιση αλλά και τα όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου.
Αυτός ήταν και ο λόγος που ψώνισα , για την εμπειρία , το διαφορετικό .
Η καρτέλα ακριβής σε ύψος , βάρος , ηλικία .
Εκκεντρικό κορίτσι , ξανθό μαλλί , υπέροχα μπλε μάτια , άπειρα τατουάζ , τρύπες , pierce παντού , έχει πειράξει ακόμη και τα αυτιά της , χείλη τρομπαρισμένα με όχι καλή αίσθηση στα φιλιά , το μόνο χρήσιμο αξεσουάρ πάνω της το μέταλλο στην γλώσσα , που αν ήξερε-ήθελε να το αξιοποιήσει στο στοματικό θα έκανε παπάδες .
Μερικές μικρές ελιές διάσπαρτες στο σώμα , γεμάτος κώλος , μικρό ασσάκι βυζουλίνι που χωράει ολόκληρο στο στόμα με τον φόβο να καταπιείς κάποιο εξάρτημα Ματάκι
Γυαλισμένο μουνάκι , δέρμα άψογο στην αφή , εμμονικη με την καθαριότητα , ψεκαστήρια , jel , δάχτυλα δεν αφήνει , ακόμα και την καπότα θα την πιάσει με το "γάντι" .
Μέτρια αγγλικά , χαμογελαστή και ευγενική σε όλη την διάρκεια του ραντεβού .

Φιλιά με κόφτες , δίνει λίγη γλώσσα αλλά δεν αφήνετε να παρασυρθεί .
Αρχίσαμε με πνευστά αλλά το
δουλεύει το χεράκι σαν κομπρεσέρ , το τραβούσα και πάλι εκεί , νόμιζα ότι θα μου τον ξεκολλήσει , πήρε χρόνο να καταλάβει , όταν δούλεψε γλώσσα υπήρξε βελτίωση με καλά περάσματα αλλά δεν καταπίνει σπαθιά .
Δεκτική στο δικό μου γλύψιμο , εύγευστο και ζουμερό μουνί , κοκκίνισε η μούρη της και έγινε βαριά η ανάσα της με υπονοούμενα ότι τελείωσε .
Δεν θα πάρει πρωτοβουλίες αλλά θα ρωτήσει τι σου αρέσει .
Δεν κλέβει γενικά σε στάσεις αλλά όταν δώσεις πιο έντονο ρυθμό θα σε κόψει ευγενικά .
Δύο χυσίματα , ένα βαθειά στο στόμα και το δεύτερο στα βυζάκια .
Το γάμησα σε όλες τις στάσεις και παραλλαγές που ξέρω με
καλύτερη στάση από όλες που δοκιμάσαμε
το mission με τα πόδια της κάθετα στους ώμους μου και τα σώματα μας σε άμεση επαφή .
Αγαπουλιστικο γαμησάκι , δεν αντέχει drill , ίσως με τον γκόμενο της να έχει καλύτερες επιδόσεις .
Συνήθως άτομα με τέτοια εκκεντρική εμφάνιση θέλουν να διαμαρτυρηθούν για κάτι , να αμφισβητήσουν , να ξεχωρίσουν από το σύνολο ή να κρύψουν κάποιο ψυχολογικό κενό .
Εγώ δεν είδα τίποτα από αυτά στο λιγοστό βέβαια social που είχαμε στην αρχή και ενδιάμεσα .
Μία κοπέλα ευγενική , λιγομίλητη με χαμηλά τα μάτια και συνεσταλμένη .

Δεν είναι για επανάληψη , μπαίνει στο παλμαρέ . Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
23.741
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, maradona7 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού