Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εντάξει τι να λέμε τώρα, η κοπέλα είναι αματούρι τελείως. Πρέπει να ήμουν ο πρώτος πελάτης εν Ελλάδι και εν συνόλο.......(δεν κάνει αυτή τη δουλειά μου είπε...σώωωωπα)........Απο Σάο Πάουλο (παουλίστα δηλαδή).....Ψυχολόγος με πτυχίο που επεκτείνει τους ορίζοντες της και πέρασε είδε φώς και έκανε στάση στην Αθήνα...... Καλά για κρεββάτι άστο......αλλά από σώμα, .....ξεχειλίζει πολύ ακαντέμια (σ.σ. έτσι λένε και τα γυμναστήρια στην Βραζιλία)......Για γαμήσι δεν λέει πολλά, ίσως τίποτα.........άλλα κορμί για χόρταση και πανύψηλη........ Ο ορισμός του ....... που πας και τα δίνεις μεγαλοδύναμε....... Εγώ πάντως έμεινα με γλυκόπικρη γεύση αλλά άμα γουστάρεις τέτοιες παρουσίες, τα στραβά τα ξεχνάς............Α και κάτι τελευταίο ....... ρε πρακτορείο βγάλε επιτέλους της φωτογραφίες της danny mancini ...... και βάλε τις πραγματικές της melissa......νταξει οκ μοιάζουνε αλλά ........ σε άλλο προφίλ αν ποτέ σκάσει Ελλάδα ......θα γράψω και για την Danny που συνάντησα πέρυσι στην Ειβίθα (σ.σ. πρωτεύουσα της Ίμπιζα.....).......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 11, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.255
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, deflight, hornyasfuck και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού