Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
50 - 50 οι κριτικές και δύσκολο να βγάλεις άκρη αλλά είχα την επιθυμία να πηδήξω ένα μωρό ακριβώς έτσι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.... Γνωστή η επεξεργασία τους αλλά και κάποιες ακριβώς ίδιες. Τα μάτια συν το βλέμμα όμορφα, η φάτσα καλή και τα χείλη καύλα φουσκωμένα. Κάποιοι θα τα βρείτε υπερβολικά, έμενα μου αρέσανε στα φιλιά και επειδή έδωσε το εκμεταλλεύτηκα και πήρα πολλά.
Σαν πουτάνα είναι στις αρχές αλλά πάει καλά. Προσπαθεί στο τσιμπούκι δηλαδή το κάνει ακάποτα με σάλιο και βαθύ ενώ τελικά μου έγλειψε καλά και τις μπάλες. Έπεσε πολύ γλείψιμο στο μουνί και στα βυζιά ενώ επίσης δέχτηκε περιποίηση και στον κώλο της που είναι ζωγραφιά. Κάπου εκεί είδα ότι καύλωσε και την έβαλα στα τέσσερα. Το θέαμα συγκινεί όπως και η συμμετοχή της. Επαναλαμβάνω πως είναι αματούρα αλλά και αυθεντική, ότι βλέπεις είναι αυτό που νιώθει και είδα αρκετά και ωραία πράγματα.
Και στα δυο μανίκια που έριξα κατάφερα να την κάνω να χύσει.
Σαν χαρακτήρας όντος δεν είναι μαγκάκι, απλά ήρεμη και ευγενική με την διάθεση που πρέπει για να στηρίξει την άγνοια της ως προς το επάγγελμα.
Δεν ξέρω αν άλλαξε την συμπεριφορά της πάντως δεν ήταν καθόλου ψυχρή μαζί μου...
Σαν όμορφο και περιποιημένο μουνάκι που είναι αξίζει μια επίσκεψη, έτσι στηρίζουμε και την πορνοκαριέρα της εμείς οι ιππότες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
198
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Revlimit, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2024
μηπως ο προηγουμενος ειναι σαν τον σμιγκολ? Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, bigmountain
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1