Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 27 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έφτασε λοιπόν μετά από 1,5 χρόνο περίπου η στιγμή της επιστροφής της αγαπημένης μου ξεκωλιτσας.Ντανα η Γιασεμί.ευκολη συνεννόηση με το εξυπηρετικοτατο γραφείο και στην ώρα μου στην μισανοιχτη πόρτα του δωματίου.βαθια γλωσσοφιλα,λίγο σοσιαλ,μπαράκι και φουλ για το roleplay που της πρότεινα και γούσταρε!εξαιρετική σεξι ηθοποιός,μπήκε άμεσα στο πετσί του ρόλου.και στο δια ταύτα τι να πρωτοπεριγραψω.τις μπάλες και το μπαστούνι του γκολφ ήταν μονίμως κρυμμένα στο λαρύγγι της με αρκετά αργό και βαθύ μέχρι τέρμα κλαρίνο της που το γούσταρε και παράλληλα ένα δάχτυλο στο μουσάκι της και 2 στο κωλοσουφριδι της.μολις ετοιμάστηκε,ανελέητο ροδελοξεσκισμα μέχρι τέρμα σε 2 στάσεις με το δάχτυλο στο μουνι της και ένα δικό μου στο σουφριδι της παρέα με το παπαρι.κι ενώ συμβαίνουν όλα αυτά,να παρακαλάει για χυσια στο στόμα.τελικα με λίγα πουτσοσκαμπιλα σαν τιμωρία,αποφάσισα να της χαρίσω όλο το αρχικό φορτίο στο στόμα της βαθιά.μπορει και να κατάπιε το αρχικό φορτίο,δεν ξέρω....δεν είδα να φτύνει.τεςπα.το κορίτσι είναι για πολλά ξεκωλιασματα,ειδικά αν της βγάζεις χημεία και σεβασμό.οι Έλληνες της αρέσουν όπως και η χώρα και είναι πολύ εθισμένοι με το ανάλογο όπως μου είπε.αν μπορέσω να την ξαναδώ μέχρι να φύγει,θα πονέσει το παπαρι μου κι ο πάτος της στα σίγουρα.Γαματε.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 21, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ΡΟΔΕΛΟΚΥΝΗΓΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
860
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, monstercock greece, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2024
Πλήρωσες έξτρα για το τελείωμα στο στόμα;
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
23 Ιουνίου, 2024
Φίλε μου, τόσο θετική συνάντηση, τόσο καλή κριτική, γιατί σε όλα μόνο 6;;;
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιουνίου, 2024
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.Στατινο,ναι πληρωσα εξτρα για το cim.johnny για καποιο γαμωλογο ποθ δεν γνωριζω εγραψα 2 κριτικες για 2 αλλες κοπελες που τις εβαλα υψηλεσ βαθμολογιες και δεν μου ανεβασαν τις κριτικες,για αυτον τον λογο εβαλα αυτες που εβαλα στην Ντανα και οπως βλεπεις η κριτικη ανεβηκε.ξεχασα να το αναφερω στο κειμενο.οι αληθινες βαθμολογιες της ειναι προσωπο 8 και σε ολα τα αλλα 10 με τονο!
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3