Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 41252
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα παίδες, μια γρήγορη κριτική, εν τάχει που λέμε, μιας και βρίσκομαι εκτός Αθηνών, για 5ημερο, με οικογένεια να γεμίσω μπαταρίες.

Η συνάντηση είχε γίνει λίγο μετά, το ξεκίνημα της στο εν λόγω γραφείο.
Ημερομηνία ΔΕΝ βάζω ποτέ ακριβή, για λόγους που έχω εξηγήσει στο παρελθόν.
Σε δικό μου χώρο, 150 το κόστος, εύκολη και πολύ άνετη επικοινωνία με το γραφείο.

Θετικά:

1. Πολύ συνειδητοποιημένο άτομο, ξέρει ΑΚΡΙΒΏΣ γιατί είναι σε αυτό τον χώρο, το ακόμα πιο καλό, γουστάρει πραγματικά το σέξ, έχει κάνει δλδ την καύλα/χόμπι της επάγγελμα και του δίνει και καταλαβαίνει.

2. Πάρα πολύ άνετη και επικοινωνιακή, από τις γυναίκες εκείνες τις λιγες, που όχι λίγα λεπτά, σε δευτερόλεπτα μέσα, μπορούν να σπάσουν τον πάγο και να σε κάνουν να νιώσεις ΆΝΕΤΑ.

3. Σωστή στο πρόγραμμα της, τηρεί μέχρι κεραίας τα συμφωνηθέντα, ότι έξτρα θες, το γράφει στην καρτέλα της, επιλέγεις και απλά πληρώνεις το κάθε έξτρα.

4. Πολύ καθαρή, ντους κανονικό με αφρολουτρο σαπούνια κτλ, πριν ξεκινήσουμε, αφού κάνουμε τον 1ο γύρο και αφού τελειώσουμε και ετοιμάζεστε πια να φύγει, για να συνεχίσει το πρόγραμμα της.

5. Φιλιά με γλώσσα φουλ, θα στο φτάσει και στα λαρύγγια το γλωσσιδι, πίπα πολύ καλή, αντέχει και MF + DT, παίζει μπάλα GFE και PSE.
Εγώ την συγκεκριμένη μέρα ήμουν κουρασμένος, είχα και κάτι δικά μου θέματα, οπότε το πήγαμε πιο χαλαρά, έχυσα μια μέσα καποτα, την άλλη στο στήθος πάνω.

6. Κουβαλάει 2 τσάντες μαζί, από ότι μου είπε και είδα, έχει δονητές, μεγάλο απόθεμα από καποτες και πολλά άλλα καλούδια, έτοιμα για χρήση και κινκυ παιχνίδια, άσχετα αν εγώ εκείνη την μέρα, δεν έκανα κάποια χρήση (πχ να της χώσω κάνα δονητη, είμαι τελείως straight, ΜΗΝ πάει και κάπου αλλού το μυαλό σας).

Αρνητικά:

1. Έχει σχετικά μικρό στήθος, αν και κρατιέται καλό το άτιμο.
Επίσης έχει τατουάζ ουκ ολίγα, πόδια, πλάτη κι αλλού, εντάξει ΔΕΝ είναι υπερβολικό το πράγμα, απλά εγώ δεν είμαι τόσο φαν (γούστα αυτά, οπότε και υποκειμενικό το σχόλιο εδώ).

2. Ηλικία ούτε με σφαίρες αυτή που αναγράφει καρτέλα της (33).
Χαλαρά 5+ χρόνια πάνω, δλδ αν δεν είναι ήδη 40 κλεισμένα, στα 38-39 σίγουρα.
Αυτό φαίνεται ειδικά στο πρόσωπο της, κι όχι εδώ είναι καθαρά αντικειμενικό και όχι υποκειμενικό το σχόλιο.

3. Απόλυτα σωστός ο συνάδελφος old boy, στην κριτική του πιο κάτω, εκεί που γράφει για αφράτο κώλο.
Θα μπορούσε δλδ λίγο πιο μικρός και πιο σφιχτός επίσης, αλλά και πάλι ΟΚ.
Έχει και ένα μικρό θέμα με κυτταρίτιδα, όχι υπερβολικό, αλλά πρέπει να το προσέξει.

Εν κατακλείδι, καλή συνάντηση, με μια απόλυτα συνειδητοποιημένη εταίρα, ξέρει, γνωρίζει, απολαμβάνει το σέξ, η οποία προτείνεται σε όλους όσους θέλουν μια safe επιλογή (και έχοντας λάβει υπόψιν και τα λίγα αρνητικά που ανέφερα).

Επανάληψη για μένα, όταν και αν ΔΕΝ έχω, διαθέσιμες άλλες κοπέλες του Μάγου (πχ Σοφία, Αλεξία, Βίκυ), ή κάποια από άλλες ανεξάρτητες (πχ Αριάνα, Νικόλ, Νεφέλη που άνοιξε πρόσφατα δικό της νήμα εδώ), ή κάποια από τις δικές μου προσωπικές, εκτός αγοραίου έρωτα καβατζες.

ΥΓ. Στα 120-130 ευρώ, θα ήταν η σωστή τιμή για την συγκεκριμένη, αλλά ΟΚ εδώ κάτι ανεξάρτητα παλτά, ζητάνε 150-200+ για μια ώρα και σου έρχεται να πέσεις από την Ακρόπολη...
Πάντως 120-130 το real VFM, ή 100 αν ήταν ανεξάρτητη χωρίς γραφείο.

Αυτά από μένα, καλά γαμησια σε όλες και όλους και να προσέχετε τους εαυτούς σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
AlexEasyRider
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
10.254
Πόντοι:
3.296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Elganador, STAVROS6969 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2024
Μπραβο που εγραψες και τα αρνητικα,βοηθαει πολυ.
review reaction 1 hornyasfuck, maradona7, AlexEasyRider
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1