Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση έγινε Δευτέρα του Πάσχα…στο γνωστό ξενοδοχείο που μένουν τα περισςότερα κορίτσια του γραφείου στην Μοναστηρίου.
Ανοίγει την πόρτα και βλέπω ένα όμορφο κορίτσι αλλά το σώμα αρκετά χαλαρό και το στήθος πάρα πολυ κρεμασμένο για την ηλικία της.
Το πρόσωπο πολύ κοντά στις φωτογραφίες...όμορφο αλλά πολύ κρύο και ανέκφραστο.

Ξεκίνησε αυτόματα σαν λογιστής να μου λεει τις τιμές της…τα εξτρα της…και τα γούστα της.
Η τύπισα παιδια θέλει να στραπονάρει κόσμο ή στην χειρότερη να δαχτυλώσει προστάτη μεχρι να τον αδειασει.
Μου τα προωθούσε με πάθος ενώ της εξηγούσα ότι δεν είναι στα γούστα μου…μέχρι καμια γλώσσα γουστάρω αλλα δεν το πληρώνω στα έξτρα.
Αυτή εκεί να επιμένει!!! Η μόνη στιγμή που είδα τόσο πάθος στο ραντεβού ηταν όταν προσπαθουσε να με πεισει να με γαμήσει!!!
Άρρωστη!

Με τα πολλά γλιτώσαμε και ξεκίνησε μια ωραια πιπα αυτή γονατισμενη διπλα στο κρεβατι και εγώ καθισμενος σε αυτό. Δυνατο facefuck και πολλά φτυσίματα…αντέχει.

Μετά την γαμησα ιεραποστολικα και στα τεσσερα που είναι η αγαπημενη της σταση…πολλα χαστουκια τον κωλο της…κρατημα το μαλλι και να γυριζει να με κοιταει και να λεει μπινελικια στη γλωσσα της.

Για τελειώμα την εβαλα να κατσει πανω μου να με αδειασει στην μουναρα της…μέτριο cowgirl. Δεν έχει καλό ρυθμό και έτσι ανέλαβα εγώ με σφυροκοπημα ενώ την ειχα πανω μου μέχρι να έρθει το τέλος στο αρκετα χαλαρο μουνακι της.
Ευτυχώς είχε τις ίδιες λεπτές καποτες που χρησιμοποιω και εγώ γιατι ειχα ξεχασει τις δικές μου στο αμαξι και με τόσο χαλαρο μουνακι αν ηταν καμια περιεργη χοντρή καποτα δεν εβλεπα να χύνω με γαμησι.

Για δεύτερο γύρο δεν ειχα όρεξη για γαμησι…την εβαλα να μου κανει μασαζ και μετα μια καλη πιπα στην οποία ήρθε το άδειασμα στο προσωπακι της ενώ δεν το περιμενε. Δυσανασχετησε λίγο γιατι της χαλασα το μακιγιαζ αλλα κυριολεκτικα στα αρχιδια μου.

Της πλήρωσα το έξτρα χύσιμο στη μαπα (τα αλλα τα είχε παρει στην αρχη του ραντεβου) και καληνύχτησα.

Σε γενικές γραμμές ένα τίμιο γαμήσι αλλά πολύ αδιάφορο. Δεν είχε κατι να μου μείνει.
Δλδ για το μόνο που μου έμεινε είναι για το ότι ήθελε να με στραποναρει παρα για το ίδιο το γαμησι που της εριξα.

Ήταν τόσο αδιάφορο το ραντεβού που το είχα ψιλοξεχάσει και για αυτό έκανα τόσο καιρό να γράψω την κριτική.
Επανάληψη δεν θα έκανα με τίποτα αλλα την προτείνω ανεπιφύλακτα σε "μερακλήδες" που τους φαγουρίζει η σούφρα τους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Backpacker
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
3.443
Πόντοι:
5.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, monstercock greece και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού