Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 40 10
Call-Girls 221459
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επικοινωνια για μενα ηταν πολυ ευκολη.
οπως εχω ξαναπει εχω δικια μου φωτο στο βαημπερ επιτηδες, ωστε να βλεπει η κοπελα το τι θα συναντησει μπροστα της για να μην υπαρχει σχετικο αγχος (ισως) ως προς την εμφανιση.
1 μηνυμα εδω και αλλα 2-3 στο βαημπερ διαδικαστικα κυριως (ωρα-μερα δηλαδη) και κλειστηκε η συναντηση στο μπιλ, οπου κανει τα ραντεβου της.
προσωπικα δεν ειμαι τυπος που ζηταει πραγματα απο την αλλη, αλλα προτιμω το τι θα βγει στη μεταξυ μας συναντηση αυθορμητα.
ειμαι του στυλ του "οπως βγει", γιατι το "ζητουλας" μου φερνει αρκετα φεηκ και το αποφευγω μακραν.

συναντηθηκαμε στο σαλονι, σχεδον μπηκαμε μαζι στο μπιλ με διαφορα καποιων δευτερολεπτων.

ως προς το κορμι δεν εχω να πω παρα πολλα.
οι φωτος της ειναι ακριβεστατες χωρις γραφειατο φωτοσοπ για παραπλανηση, αρα ξερεις τι θα παρεις απο την αρχη με λιγα λογια.
επισης ειμαι τυπος που κοιταω τη γυναικα απο κατω προς τα πανω και η νικολ ειναι ακριβως αυτο που ψαχνω σωματικως, πλην της σιλικονης του στηθους, χωρις η συγκεκριμενη να με χαλαει βεβαια.
εχει ποδαρες, εχει κωλαρα, εχει δερματαρα, εχει κορμαρα, εχει το υψος, εχει τα αναλογα λεπτα ακρα, εχει το στυλ... ειναι μοντελαρα με λιγα λογια. το κυριοτερο που εχει ομως ειναι η αυρα που βγαζει, μαζι με μια μικρη τρελα.
η αυρα οπως εχω ξαναπει ειναι το Α και το Ω. σε μια γυναικα κατ'εμε.
επισης δεν ειναι το πιτσιρικι, αλλα μια καθαροτατη συνειδητοποιημενη γυναικαρα με τα ολα της.
το προσωπο για μενα ειναι μια χαρα.
δεν ειναι το συνηθισμενο γλυκο και ομορφο, αλλα και αυτο, οπως το κορμι, ειναι καθαρα μοντελικο με γωνιες και ιδιαιτερα χαρακτηριστικα. προσωπικα δενει απιστευτα με ολη την εικονα και της ευχομαι να μην πεσει στην παγιδα και αλλαξει κατι, γιατι θα χαλασει το συνολο της γοητειας της, που μαζι με το κοντο μαλλι την απογειωνει και αλλο.
τα χειλια ειναι λιγο πειραγμενα, αλλα ευτυχως οχι αντισεξουαλικα παπια στυλ οπως κατι χαζογκομενες του κιλου.
ειναι τοσο οσο, οπως επισης και η σιλικονη στο στηθος της... ευτυχως.

ανταλλαξαμε ματιες, τις πρωτες τυπικες-αναγνωρσιτικες χαιρετουρες και αμεσως καταλαβα(με) οτι θα δεναμε ταχυτατα, οπως και εγινε. το ντυσιμο της αρκετα στυλατο και οχι καμιας θειτσας η' λατερνας η' ακυρου ξεκωλου, οπως εχω δει σταδιακα να μπαινοβγαινουν στο μπιλ και απορω πως δινουν χρηματα αλλα και γαμανε τετοια αισχη.
ειναι χαλαρα κυκλοφορισιμη οπως και εντυπωσιακη συναμα.

ανεβηκαμε μαζι πανω στο δωματιο και μετα τα πρωτα ντουζακια ξεκινησε η επιθεση.
επεσε πανω μου και τα γλωσσοφιλα φτασανε μεχρι φαρυγγα με το καλησπερα.
οι γλωσσες μας δεν ξεκολλαγανε και τα χερια μου να μην εχουν ξεκολλησει επισης απο την θεσπεσια κωλαρα της.
χουφτωμα αβερτα.
οπως ειμαστε στο ορθιο καθεται κρεβατι και μου παιρνει στο στομα το ηδη σηκωμενο καβλι. να πιανω βυζια και κεφαλι και να σπρωχνω για πιο βαθος. να μη μασαει, να πηγαινει για ντιπ αλλα να μην μπορει μεχρι ριζα.
δε με χαλασε καθολου ομως.
τη γονατιζω και ξεκιναω ενα μαουθφακ που δεν εδειξε δυσανασχετηση καμια.
ξανα πιπα, βαθια και με πολυ ασχολια σε ολη την περιοχη μαζι μεβολτα και απο τα @@.
σηκωμα παλι στο ορθιο, ξανα γλωσσοφιλα με χουφτωματα ολουθε σε κωλαρα και βυζια και πεσιμο στο κρεβατι επιτελους.
ανασκελα εγω απο πανω μου αυτη και ξανα πιπα μεχρι πνιγμου, μαζι με 69.

της λεω βαλε προφυλαξη και ανεβα... ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑ!!!
πρωτη σταση σε καου και σχεδον αμεσως ξεκινησε η ενταση. μαλλον δεν κρατιοταν και αυτη.
οι ηχοι απο τα σωματα μας να εχουν γεμισει το δωματιο. οι επαφες μας εντονες και οι πρωτες κραυγες ξεκινησαν να ηχουν επισης.
να δινω και εγω τη δικια μου πινελια κρατωντας την απο τα καπουλια της δινοντας περισσοτερη ωθηση απο κατω.
σταματημα για λιγο για γλωσσοφιλα και δωστου παλι.

σταματημα μετα απο αρκετα λεπτα και στησιμο σε ντογκυ με μενα ορθιο στην ακρη του κρεβατιου.
στησιμο απαιχτο και ολη η κωλαρα της στο πιατο να την κανεις οτι θες, οπως αυτο καποιας φωτος της.
βουτια οπως ειμαι και απολαυση της εικονας με λιγο γλειφομουνι, το οποιο ηταν απαραιτητο.
μπασιμο χαλαρο για αρχη να εκλιματιστω και ανελεητο σφυροκοπημα σε τετοιο βαθμο μεχρι να μου πονανε τα αρχιδια και ολη η βουβωνικη χωρα απο την ενταση. εκοβα λιγο και ξαναδινα. παραλλαγες αρκετες για διαφορετικες κλισεις και να αισθανομαι τα απαντα, απο τα πλαϊνα μουνοτοιχωματα μεχρι τον εσωτερικο της κοσμο, που μου χτυπαγε το πουτσοκεφαλο στα πολυ βαθια μπασιματα, ιδιως εκει που ειχα το ενα ποδι πανω στο κρεβατι και το αλλο πατωμα.
κανενα παραπονο η' μα, μου, σου, του για ενταση και κλιση οπως διαφορες αλλες. η τσουλαρα δε μασαει τελικα.
οι κραυγες και οι φωνες να εχουν δυναμωσει, να σφιγγει σεντονια και η καβλα μου να εχει φτασει νταβανι. επιτελους μια γυναικαρα που ειχαμε ταιριαξει σε πολυ μεγαλο βαθμο, μου εδινε και της εδινα εξισου, οπως και με ελις προσφατα.
εννοειται χουφτωματα παντου με τετοια κωλαρα και δερματαρα που εχει. κρατημα πλατης για αντισταση και δαχτυλο στο στομα, σβερκωμα κλπ.

αλλαγη σε μισιον αλλα πριν απο αυτο, ξανα πιπα εκει στο ορθιο που ημουν και αυτη πανω στο κρεβατι.
δεν ειχαμε σταματησει πουθενα ολη αυτην την ωρα και ακομα διναμε.
ξανα γλωσσοφιλα με την πρωτη ευκαρια και στησιμο σε μισιον στην ακρη του κρεβατιου παλι.
εισοδος στο μουνι της και οι ποδαρες της στα χερια μου να τις κρατω σαν τροπαιο του τσαμπιονς λιγκ.
το πως εφαρμοζε το καβλι μου στο μουνι της ηταν απιστευτη αισθηση και μου θυμισε παλια γκομενικα μου γαμησια.
τοσο δεσιμο ειχαμε με αυτην τη γυναικαρα.
αυτες τις ποδαρες, αχ αυτες οι ποδαρες... τις ειχα στο περα δωθε.
μια πανω, μια κατω, μια ορθιες, μια κολλητα στο στηθος της, μια στο στομα μου... εχασα το φως μου.
ειχα αφεθει, ειχα παρασυρθει απο την παλιρροια της καβλας και δεν καταλαβαινα τι εκανα. ολα πηγαιναν μονα τους.
το γαμησι ασταματητο εντωμεταξυ.
σε καποια φαση να εχω σηκωσει τη λεκανη της και να την πηδαω στο ορθιο, ενω η πλατη της να ειναι ξαπλα στο κρεβατι.
με τοσα πργματα δεν καταφερα να αντεξω περισσοτερο και εχυσα πανω στην κοιλια της σχεδον τσουτσουριαζοντας.
επεσα μπρουμυτα πανω στο κρεβατι ξεθεωμενος με την καποτα στο χερι (φαντασου) και εμεινα εκει μεχρι να μου ερθουν πισω οι ανασες σε νορμαλ επιπεδο.
η μανδαμ πηγε μπανιο να καθαριστει και εγω προσπαθουσα να συνερθω... ΤΣΟΥΥΥΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

πηγα και εγω πιο μετα και αραξαμε λιγο για καποιο σοσιαλ προσωπικου περιεχομενου.
ξανα μπαλαμουτι για 2ο γυρο, αλλα η φασουλα δεν το σηκωνε γιατι θα ειμασταν ακομα εκει πιστευω μεχρι να χυσω.
ο 1ος πρεπει να πηρε χαλαρα ενα καθαρο μισαωρο ασταματητου σεξ απο οσο καταλαβα, βαλε και κανα 10λεπτο τα ντουζ και αλλο ενα 10λεπτο το β' μερος... συμπληρωθηκε η ωριτσα.
σηκωθηκαμε καναμε ντουζακι και αποχωρησαμε ανανεωνοντας οπως και δηποτε την επομενη συναντηση, μιας και της χρωσταω ενα μπαλακι.

για να κλεισω.
η νικολ ειναι μια 30αρα+ μοντελογυναικαρα με τα ολα της, που θελει να περασει καλα και αυτη. σου δινει, σου δειχνει τον τροπο και ολα μετα ειναι στο χερι σου για το πως θα πας το γραμμα. δε μασαει πουθενα, γουσταρει τρελες εντασεις και ρυθμους και πιστευω ειναι για τσοντοκαταστασεις, χωρις να αποκλειω και το χαλαρο της υποθεσης βεβαια. της προτεινω να μην κανει καμια οικονομια και να μην εχει κανεναν απολυτως ενδιασμο για το ολο στυλ της, αλλα να το παει ακομα σε πιο εξτριμ καταστασεις, γιατι μπορει να το υποστηριξει χαλαροταρα. οτιδηποτε πιο κατω, ειναι σαν να αυτοκαταστρεφεται.
εχει 2 βασικα πραγματα που απογειωνουν τη φαση.
1) η αυρα και η "τρελα" της και
2) η συμμετοχη της.
γενικως αν υπαρχουν αυτα και γινει η ενωση και με σενα, ολα τα υπολοιπα πανε μονα τους σε μια απιστευτη διασταση.
λογω πρωτης φορας πηγα λιγο "μαγκωμενος" θα ελεγα, το οποιο εφυγε στην πορεια, αλλα νομιζω η επομενη μας φορα θα ειναι πολλα λεβελ πιο πανω!!!
απο μενα ειναι ηδη στα στανταρ μου αυτης της κατηγοριας και εβαλε με το καλησπερα τον πηχη σε πολυ υψηλο βαθμο για τις υπολοιπες που θα ακολουθησουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
51.023
Πόντοι:
27.261
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BIG_BIG_BEN, THV, TOMCRUISE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2024
Έλεος ρε φίλε τι κατεβατό είναι αυτό. Λίγα και καλά…εσυ έγραψες ραψωδία
review reaction 3 Elganador
18 Ιουνίου, 2024
με συγχωρεις παιχτη, στην επομενη θα σε ρωτησω πρωτα πριν γραψω Έτσι!
18 Ιουνίου, 2024
Ευχαριστώ πολύ γλυκό μου για τα όμορφα σου λόγια❤️ Και εγώ πέρασα φανταστικά μαζί σου?
review reaction 2 papaphilips
07 Ιουλίου, 2024
@papaphilips Mr ΜΑΛΑΚΑ τόσο καιρό που έλειπα δεν άλλαξες
πάντα ο ίδιος θα είσαι και θα παραμείνεις ο Mr ΜΑΛΑΚΑΣ της καρδιάς μας Χαχαχα!
review reaction 1 ΥΠΟΣΜΗΝΑΓΑΡΑ
07 Ιουλίου, 2024
Φίλε μου πουθενά δεν έγραψα να ρωτήσεις μην μπερδεύεσαι.
07 Ιουλίου, 2024
@ΥΠΟΣΜΗΝΑΓΑΡΑ
που μπερδεύτηκα? Χμμμ;
08 Ιουλίου, 2024
@Elganador
επίσης... μπισα/ελμουφαδορ/εμ-παπε και μόνο που και άλλοι σε έχουν καταλαβει πλέον, φαίνεται ότι μόνο εσύ δεν είσαι Έτσι!
review reaction 1 gnnakos
04 Αυγούστου, 2024
2/2 με τη μοντελαρα και όπως της είχα υποσχεθεί ότι θα ανέβει λεβελ η επόμενη συνάντησή μας, έτσι και έγινε.
30-40 λεπτά ασταμάτητου πόνου με επιπλέον βαθμό δυσκολίας στο θέμα στάσεων.
κλειδώθηκε ήδη στα στάνταρς και πάμε για αλλαγή πίστας την επόμενη φορά.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8