Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 73 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 243270
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για άλλη μια φορά ζητησα τελευταία στιγμή από το glamour κάποια για μεταμεσονύχτιες καταστάσεις μετά από διασκέδαση μου! Οι επιλογες με υαλουρεν στα χείλη και τσιμπουκοχειλα περιορισμένες εκεινη την ώρα όποτε είπα να δοκιμάσω την Meri ! H οποία σε μια από τις φωτο της φαίνεται πολύ τσιμπουκοχειλου!
Μπορώ να πω οι φωτο ακριβεστατες!θα τολμήσω να πω ότι Ίσως οι πιο αντιπροσωπευτικές φωτο από όλες τις βίζιτες που έχω πάει !
Η κοπέλα έσκασε με ένα ωραίο φορέματακι και stringaki! Επίσης πολύ γυμνασμένη και ασχολείται με το bodybuilding! Αφού έκανε μπανακι με άρχισε στην πίπα αμέσως ! Έβαζε λίγο δοντάκι και με ποναγε … αλλά αφού της ζητησα να το κάνει πιο απαλά το πήγε πολύ slow ! Όταν διακρίνε ότι έχω feet fetish .. επειδή ζήτησα permission να της φιλήσω τα πατουσακια πήρε την πρωτοβουλία να μου κάνει footjob και ας μην γράφει feet fetish στις υπηρεσίες της ! Το οποίο το εκτίμησα ! Γενικά είχε όλη την καλή διάθεση να με ικανοποιήσει ! Και στο sex πολύ καλή και έβγαζε συνέχεια βογκητά ηδονής ! Με έξτρα 30€ έχυσα πάνω στα τσιμπουκοχειλα της !
Αν και οι πολύ γυμνασμένες δεν είναι ο τύπος μου ! Θα την ξαναπέρνα λόγω συμμετοχής !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Epikouros Vizitologos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
692
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, mancunian1986 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2024
Ἄν αὐτή εἶναι ὐπερβολικῶς γυμνασμένη -καί δέν ἦταν ὑπερβολικῶς ὅταν τὴν εἶδα-, τότε τί εἶναι κἀποιες ἄλλες, π.χ. ἡ Μυρτώ;!

Κατά τά ἄλλα συμφωνῶ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1