Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 47620
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τα γνωστά παιδιά βραδάκι τηλεφωνακι και ρωτάω για δύο τρεις κοπέλες ποία είναι διαθέσιμη. Βλαντα μου λένε καλές κριτικές έχει είτε εδώ είτε Θεσσαλονίκη οπότε λέω με τα μπουνιά ναι.
Η κοπέλα στην πόρτα φιλί με το καλημέρα κοντούλα θα έλεγα ξανθό μακρι μαλλί πρωσοπο ωραίο γυναίκας 30πλας χαμογελαστή καθολη την διάρκεια.
Είπαμε δύο κουβέντες πρόσφερα κρασάκι και τσουπ κάνει ένα μαρς και σκαρφαλώνει πάνω μου και αρχίζει κάτι γλωσσοφιλα να με καταπιεί η γλώσσα λαρύγγι.
λίγο έτσι λίγο αλλιώς βγάζουμε τα ρούχα μας σώμα καλό ή κοπέλα στήθος δυαρακι θα έλεγα. Ξεκινάει στοματικό θανάτου αυτή προσπαθούσε για ντιπ από μόνη της λέω όπα ρε τι έχουμε εδώ. Την άφησα εκεί κάνα τέταρτο και την έκοψα να πάμε υπνοδωμάτιο γτ αλλιώς θα με τελείωνε εκεί.
Στο σεξ είτε αργά είτε γρήγορα δεν μασάει πουθενά στο να είναι από πάνω από ότι κατάλαβα γουστάρει και όλας
Γύρο με τα από γύρο δεν σε αφήνει σε ησυχία αφού έκανε και αυτή την ζέστη της λέω καλά είναι θα πάθουμε καρδιακό και γελούσε. Γενικά θα τα τημησει τα λεφτά της.
Αγγλικά για μένα καλά μιλάει θα πείτε πάνω από άνετα κάποιες κουβέντες.
Λίγο μου είπε θα κάτσει βέβαια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Cimis cimopoulos
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.367
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, doc_lin, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού