Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 244 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη συναντηση με την Αννα στο σπιτι μου στην Αθηνα υστερα απο μεγαλο διαστημα που το ειχα στο προγραμμα καθως προεκυψε ευκαιρια και επικοινωνουσαμε με την Αννα 3 μερες ωστε να συμβει τελικα.Δεν φταιει αυτη,εγω δεν ειμουν σταθερος.Η Αννα εχει φατσαρα και ματαρες και σωματαρα,τα διατηρει ολα ισορροπημενα πανω της και μαρεσε το ντυσιμο της που ξερει τι της πηγαινει.Γενικα δεν θα σου περασει απαρατηρητη εξω,,θα την κοιταξεις 100%.Πολυ καλη σε χαρακτηρα,απλο ατομο και τρομερη ψυχολογος που σε καταλαβαινει σε τι φαση εισαι χωρις να της λες.Ξερει να σε διαχειριστει ωστε να πανε ολα καλα και ειναι προς τιμην της οταν προκειται για τελειως αγννωστο και πρωτης φορας.Στον αγωνα η Αννα πεταξε το ωραιο φορεματακι της εμεινε γυμνη και αφησε ολο της το μεγαλειο να φαινεται με τα υπεροχα βυζια της.Ειναι ακομη πιο ομορφη γυμνη!Ξεκινησαμε με πιπα την οποια την κανει ακριβως οπως την θελω διοτι δεν με πονεσε και ανεβαζε και ταχυτητες.Γαμησι με Αννα απο πανω και να κουβεντιαζουμε και να κανει ενα απο τα γλυκοτερα κουνηματα που εχω νιωσει.Σιγουρα θα εκανε ακομη καλυτερα καβαληματα αν ειμουν σε καλυτερη κατασταση.Αλλαξαμε σε ιεραποστολικο και υστερα στα 4.Και στα 2 εχει πολυ καλη αισθηση ωστοσο στα 4 κοντευα να την χυσω ηταν ακομη καλυτερη η αισθηση.Υστερα αλλαγη επιπλου καθως μεταφερθηκαμε σε καναπε συνεχιζοντας τις ιδες στασεις εναλλαξ.Με τελειωσε με τελειωτικη μαλακια παιζωντας μου το καυλι ακουμπωντας το στις βυζαρες που εχει και εκει ενιωσα οτι θερμαινονται τα αρχιδια πολυ επειδη ξερει τι σημαινει παιξιμο!Μια στιγμη πριν ερθουν βγουν τα χυσια της αρπαξα το κεφαλι για να την χυσω στο στομα οπως και εγινε που και παλι το χειριστηκε εξαιρετικα καθως με αφησε να χυσω ολη την ποσοτητα.Μπανακι χαιρετουρες φιλι και ετσι θα υπαρχει αυτη η κριτικη.Συναντηστε την αφοβα και ακουστε τι σας λεει διοτι οτι σας πει θα ειναι μονο για καλο και δεν θα χασατε.Η τιμιοτερη επιλογη οικονομικα επειδη αδικει τον εαυτο της,θα μπορουσε να ζητα περισσοτερα απλα να θυμαστε οτι η Αννα ειναι ανθρωπινη και ζεστη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.384
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, TRR, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού