Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 39191
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αργα το βραδυ χθες στελνω μηνυμα στο αγαπημενο γραφειο κ ρωταω ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες για τις 2μιση το βραδυ κ ρωταω συγκεκριμενα για 4 που ειχα βαλει στο ματι , οι 2 απο αυτες ηταν διαθεσιμες ,η αρινα που ηθελα περισσοτερο δεν ηταν διαθεσιμη κ διαλεγω τη μισελ γιατι ειχε αρκετα καλες κριτικες κ φαινοταν να ειναι κοντα σε αυτα που θελω σε ενα ραντεβου.

την κλεινω λοιπον κ οντας ηδη παρφουρμαρισμενος σπευδω να τη συναντησω.

η πρωτη εντυπωση ηταν πολυ θετικη γιατι ειναι οντως η κοπελα των φωτογραφιων πολυ ομορφη κ με πολυ ωραιο κορμακι καπου ειχα διαβασει οτι εχει παραπανισια κιλα εμενα δεν μου φανηκε κατι τετοιο.

το στηθος της ειναι πραγματικα πολυ ομορφο κ οι ρωγες της ερεθιζονται πολυ με το γλειψιμο.

πεσαμε στο κρεβατι κ επεσε μπαλαμουτι κ γλωσσοφιλα κ κατεβηκε αμεσως για πιπα διαρκειας την οποια την κατεχει σε ικανοποιητικο βαθμο.

μετα επαιξε λιγο 69 οπου δεν με αφησε να βαλω μαξιλαρι κατω απο το κεφαλι μου για να μπορω νσ γλειψω σαν ανθρωπος με αποτελεσμα να ξελαιμιαστω στην προσπαθεια μου.

τελοσπαντων κατι εκανα κ στη συνεχεια τη γυρισα ανασκελα κ εγλειψα αρκετα τα βυζια της κ ειχε καρακαβλωσει κ μου ελεγε συνεχεια φακ μι κ φακ μι

της λεω κατσE να γρασαρω πρωτα την εισοδο,κατεβαινω για γρασαρισμα το οποιο δε λεω ικανοποιητικο ηταν ρε αδερφε αλλα ηθελα ενα δεκαλεπτο ακομα για να χορτασω κ σε εκεινο το σημειο τραβηχτηκε με ναζι κ μου λεει φακ μι τωρα γιατι αμα με κaνεις να χυσω μετα δεν θα μπορω να γαμηθω

εκει καταλαβα οτι μεχρι εκει ηταν το γλειψιμο δεν θα εβγαζε πουθενα αμα της ελεγα οτι δε χορτασα γλειψιμο κ δεν με παιρνει να στραβωσει η γκομενα μαζι μου γιατι εχω ψυχολογικο απο την καργιολα την πρωην μου κ στην παραμικρη ενταση πανω στο σεξ μου πεφτει κ δεν ξανασηκωνετaι με τιποτα....

σηκωνομαι ορθιος κ τη βαζω να μου κανει πιπα να μου γινει ατσαλι κ τη βαζω στα 4 και ριχνω λιγο γαμησακι-περισσοτερο αυτη κοπανιοταν πανω στην πουτσα μου κ λεω κατσε μην τελειωσουμε κ πριν την ωρα μας κ την ξαπλωνω ανασκελα για να τελειωσω με το δικο μου ρυθμο κ εκει οντως εριξα κανα 7λεπτο ενα ωραιο γαμησακι με το ρυθμο που ηθελα κ τελειωσα μεσα με αρκετη ικανοποιηση.

μετα επειδη ειχε μεινει αρκετος χρονος τα ειπαμε λιγο μου εδειξε κ φωτο απο το σκυλο κ τις γατες της κ αποχαιρετιστηκαμε γλυκα με ευχες για το μελλον-εγω δηλαδη ευχηθηκα,ξερετε τωρα χαχα.

συνοψιζοντας περασα πολυ καλα με ενα πολυ ομορφο κοριτσι νταξει σιγουρα δεν χορτασα γλειψιμο-χορταινεται αλλωστε?

κ παντα οι συναντησεις με θετικους ανθρωπους μας γεμιζουν τη μπαταρια μας κ μας βοηθανε να ατενιζουμε πιο αισιοδοξα το μελλον-τι ειπα παλι ο ποιητης χαχα

αυτα μαγκες,σας αγαπω ολους ,να ειστε καλα κ οταν εχετε ευκαιρια να γαματε!

φιλια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 13, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TOMCRUISE
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
21.304
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mamasan, Fanis2000, srek7 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2024
Όντως είναι καλή περίπτωση η Miscelle!
Τώρα για το γλείψιμο, κάνει και ζέστη φτάνει όσο έκανες!
Έτσι!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, maradona7, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη
14 Ιουνίου, 2024
HoneyVoskos ετσι φαινεται Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2
17 Ιουνίου, 2024
Ὅταν λές δυόμισυ τό βράδυ, ὑποθέτω ὅτι ἐννοεῖς νυχτιάτικα.... Αὐτές οἱ ὧρες μέ ὑπερβαίνουν. Μάλιστα, κατατοπιστικώτατος. Αὐτό τό ψυχολογικό ποὺ σοῦ προκάλεσε ἡ πρώην σου νά τό κοιτάξης
review reaction 1 TOMCRUISE
18 Ιουνίου, 2024
hornyasfuck τι να κανουμε ρε φιλαρακι δυστυχως τα καναλια παιζουνε μονο τους κακοποιητικους ανδρες που κανουνε μαυρες στο ξυλο τις γυναικες τους,
με τις κακοποιητικες γυναικες δεν ασχολειται κανενας που μας αφηνουνε ψυχολογικα τραυματα κ μας πολεμανε με πυρομαχικα τα ιδια τα παιδια μας κ σιγουρα εχουνε σκοτωσει πολλους ανδρες βγαζοντας τους καρκινο με οσα τους εχουν κανει μενοντας για παντα ατιμωρητες....
review reaction 1 Troin, Bartender 74, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4