Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μηνυμα για διαθεσιμες στο γραφειο ενω η συγκεκριμενη ηταν ηδη αναμεσα σε αυτες που ειχα δει και μου αρεσε. Ηταν η πρωτη που μου ανεφερε η τηλεφωνητρια και ειχα περιεργεια να τη δω απο κοντα οποτε δεν εχασα την ευκαιρια και την εκλεισα για μια ωρα. Λοιπον απο κοντα ειναι ιδια, κορμαρα οσο φαινεται στις φωτογραφιες και καλο προσωπο αν και οχι στο ιδιο επιπεδο. Γυμνασμενη λογικα γιατι ηταν σφιχτη, κωλος αψογος, ποδια να τα γλυφεις, στηθος πειραγμενο αλλα ομορφο και αρκετα καλο στην αισθηση, περιποιημενη σε ολο το σωμα και το προσωπο.
Κανει μπαμ πως ειναι εμπειρη. Μιλαει αγγλικα, σιγουρα εχει καποια χρονια στα δρομολογια και στην επικοινωνια δεν αντιμετωπιζει καμια δυσκολια... Πληρωθηκε απο την αρχη και επιασε δουλεια με προκαταρκτικα. Στην αρχη τα αποφευγει τα πολλα φιλια αλλα τα δινει με γλωσσα κανονικα. Στην συνεχεια ξεδιπλωθηκε και ειδικα με το γλυψιμο που της εριξα στην τρυπουλα της αριχσε να το ευχαριστιεται το σεξ. Μου εκανε πιπα deep, @@ eye contact κτλ... Συνεχισε να κανει οτι μπορει να με ευχαριστησει, αλλα και να το ζει. Ειχαμε 2 γυρους με δυνατο σεξ και ρυθμο και οπως ηθελα. Δεν ειπε οχι σε τιποτα και καναμε ποικιλια στασεων. Απο εμενα σιγουρα ναι και πολυ πιθανο να την ξανασυναντησω.
Με δυο λογια πολυ καλη εμπειρια η Clara περασα αψογα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
320
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, maradona7, astronaut80 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού