Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 29 10
Call-Girls 85077
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σάββατο βράδι Μετά από νυχτερινή διασκέδαση έψαχνα πάλι διαθεσιμότητα από τα 2-3 γραφεία που συνεργάζομαι για ραντεβού τελευταίας στιγμής ! Οι classic βίζιτες που παίρνω με τα υπερφουσκωμενα τσιμπουκοχειλα δεν ήταν διαθέσιμες όποτε είπα να δοκιμάσω το ενλογω μωρό !
Ωραία υαλουρεν-ατα χείλη αν και λίγο πιο μικρά για τα γούστα μου ! Αλλά δεν είχα άλλη επιλογή , όποτε είπα ας κάνω μια δοκιμή !
Και τελικά μου έτυχε λαχείο!
Για αρχή,Καταλαβαίνω τους προηγούμενους που ανάφεραν την εμμονή με την καθαριότητα !Με ρώτησε αν έκανα μπάνιο και της είπα μόλις 20 λεπτά πριν το ραντεβού και μου πρότεινε να ξανακάνω μπάνιο μαζί της. Το οποίο δεν με χάλασε καθόλου αντιθέτως απόλαυσα να μου πλένει σχολαστικά τον πουτσο !
Έχω δει πολλές βίζιτες που παίρνω να έχουν σαν option το «shower together» ! Αλλά δεν το χα ξανακάνει ! Ωραία εμπειρία.
Μετά το μπανάκι το μωρό μοσχοβολούσε όποτε δεν έχασα ευκαιρία να φιλήσω τα πατουσακια του και να γλυψω λίγο μουνακι (το οποίο δεν το συνηθίζω με βίζιτες αλλά ήταν τόσο βελούδινο που δεν άντεξα)Και γενικά το κορμάκι ήταν αψεγάδιαστο ! Τέλειο μανικιούρ πεντικιούρ και φυσικά την έβαλα να μου τον παίξει με τα βελούδινα και απαλά πατουσακια ! Η πίπα επίσης δυνατή ! Όπως και το σεξακι ! Με επιπλέον χρέωση 30€ έχυσα μέσα στο στοματάκι της !
Πληρωμή στο τέλος (βλέπω κάποιους τους ενδιαφέρει αυτό όποτε το αναφέρω)
Αν και προτιμώ πιο φουσκωμένες χειλαρες θα την ξαναπάρω όταν επιστρέψει !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
622
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, hoftun και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2024
τι παει να πει optional shower together! εννοειται και θα κανετε ντους μαζι αμα κανουμε κεφι εμεις! βιζιτα που επαιρνα κατα καιρους με βιογραφικο και απο σειρηνακη οταν της ειπα σε τελευταια συναντηση να κανουμε ντους μαζι και μου απαντησε οτι ντρεπεται δεν εβγαλε καν παπουτσια και την ειχα ηδη στο αμαξι για επιστροφη! Κουλ
review reaction 1 review reaction 3 Kahanamoku Fotios, hornyasfuck, Bartender 74
09 Ιουνίου, 2024
Ποιες εννοείς φίλε με φουσκωμενα τσιμπουκοχειλα
review reaction 1 hornyasfuck
09 Ιουνίου, 2024
Ακριβώς έτσι είναι τα πράγματα.. Είναι τόσο πανέμορφη από την κορυφή ως τα νύχια, που νομίζεις έχει βγει από κόμικ. Ειδικά το φυσικό στήθος της για τα δικά μου πάντα τα γούστα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ! Και μόνο που τη σκέφτομαι μετά από 3 συναντήσεις καυλώνω...
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3