Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 38 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το σκεφτόμουν και το ξανασκεφτόμουν να την πάρω ή να μην την πάρω. Τελικά με έπεισε κολλητός που είχε εμπειρία μαζί της και έκλεισα το ραντεβού.
Είναι ακριβώς ότι βλέπετε στις φωτογραφίες. Η ηλικία της δεν είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή, ίσως τα έχει δύο τρία χρόνια παραπάνω. Τα βυζιά μικρούλια φυσικά και στητά, ο κώλος ποίημα, το μουνί για έρωτα. Πρόσωπο και σώμα για τα γούστα μου πολύ καλά με την διαφορά ότι αν είχα αδυναμία στα βυζιά δεν θα ήταν για μένα.
Η πίπα από καλή έως πολύ καλή με αισθησιακή περιποίηση και στα αρχίδια. Με κοίταζε στα μάτια, με μάγευε με άλλα λόγια, έχει την ιδιότητα και την χρησιμοποιεί.
Στήθηκε στα 4 αμέσως μετά από το γλειφομούνι το οποίο απόλαυσε και την καύλωσε. Θεαματικός ο κώλος της και καλό το στήσιμο. Η συμμετοχή της δυνατή, ήθελε να με ικανοποιεί γενικά και συνέχισε στον δεύτερο γύρο με αμείωτη ένταση.
Προτίμησα κυρίως το πισωκολλητό λόγο του ίσως πιο τέλειου κώλου που έχω δει εδώ και πολύ καιρό. Αυτό της το είπα και μου χαμογέλασε ικανοποιημένη.
Όπως έχουν αναφέρει οι άλλοι, αρχικά δεν είχε την καλύτερη διάθεση αλλά το καλό ήταν πως άρχισε να βελτιώνεται γρήγορα και κάπου στα μέσα της ώρας το μονο που είχε στο μυαλό της ήταν το σεξ μαζί μου.
Συνοψίζοντας... πολύ καλή επαγγελματίας, με ακόμα καλύτερη εμφάνιση.
Τα συμπεράσματα δικά σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
226
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Kontopodis, Antonis_Greece4 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού