Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280902
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κανονική αξιολόγηση
Εμφάνιση πρόσωπο/σώμα 8
Σχέση αξίας κόστους 8
Όλα τα υπόλοιπα 10
Πάμε στη κριτική τώρα.

Αχ η Άννα. Όλοι την ξέρουμε και κριτικές υπάρχουν άφθονες οφείλω όμως να προσθέσω και εγώ τις εμπειρίες μου.

Στην επικοινωνία ήμουν τυχερός καθώς της έστειλα μήνυμα και απάντησε σε μερικές ώρες κάτι που δεν είναι και τόσο συνηθισμένο όπως φαίνεται.

Στις 8 το ραντεβού, έφτασε με κάνα εικοσάλεπτο καθυστέρηση αλλά αυτό δεν με ενόχλησε και τόσο. Χτυπάει τη πόρτα, ανοίγω και βλέπω μια κοπέλα ακριβώς όπως στις φωτογραφίες που φορούσε επίσης τις trademark ψηλές μπότες και την trademark φλοκάτη στους ώμους.

Λέμε δύο κουβέντες και μπαίνει στο μπάνιο να φρεσκαριστει. Έκατσε εκεί μέσα 10 λεπτά (ένας θεός ξέρει γιατί) και βγήκε φορώντας σεξι εσώρουχα και καλσόν τα οποία βγήκαν πρακτικά αμέσως.

Ξεκινάμε τις αγκαλιές και τα φιλιά και πολύ σύντομα κατεβαίνει κάτω να πιάσει εργολαβία.

Η πίπα ως γνωστόν εξαιρετική υπήρξε ομως ένα πρόβλημα. Σε κάποια φάση της λέω για 69 και μόλις με καβάλησε μου ήρθε μια ελαφρώς δυσάρεστη μυρωδιά. Αυτό με επηρέασε αρνητικά και άρχισε να μου πέφτει. Η Άννα κατάλαβε ότι κάτι παίζει και σηκώθηκε για να επικεντρωθεί μόνο στη πίπα. Αυτό πήγε καλά οπότε σύντομα ένοιωσα πως πλησίαζα. Σκέφτηκα να την σταματήσω αλλά μετά είπα "δεν γαμιεται αφού τα καταπίνει" και της τα αδειασα στο στόμα όπου φυσικά δεν άφησε σταγόνα.

Μετά καθόμαστε να κάνουμε κάνα τσιγάρο και το πούμε. Εκεί φάνηκε πως η Άννα είναι πολύ κομπλέ χαρακτήρας. Σταράτη, ξηγημένη και ανοιχτή. Αφού είπαμε πολλά και διάφορα έφτασε η ώρα για δεύτερο γύρο.

Ο δεύτερος γύρος εξελίχθηκε όπως θα περίμενε κανείς λίγο τσιμπουκωμα, λίγο γαμησι, χύσιμο και κατάποση.

Είπαμε δύο κουβέντες ακόμα και μετά ντύθηκε και έφυγε ακριβώς μετά από μια ώρα.

Τώρα δυστυχώς πρέπει να πω τι έγινε πριν τη δεύτερη φορά.

Της στέλνω και μου απάντησε μετά από μια μέρα αλλά δεν βιαζόμουν οπότε κομπλέ. Κλείνουμε ραντεβού στις 19:00. Φτάνω στο ξενοδοχείο στις 18:30, της στέλνω τον αριθμό του δωματίου, μου στέλνει ΟΚ οπότε έκατσα και περίμενα, και περίμενα και περίμενα και περίμενα... Έστελνα μηνύματα, τίποτα.

Μετά από τρεις ώρες αναμονή σηκώνομαι και φεύγω στέλνοντας ένα αρκετά θυμωμένο μήνυμα.

Προς τιμήν της μου απάντησε ζητώντας συγνώμη, εξηγώντας τι έγινε και λέγοντας ότι θα μου δώσει τα λεφτά από το δωμάτιο.

Κλείνω λοιπόν δεύτερο ραντεβού το οποίο εξελίχθηκε πάνω κάτω όπως το πρώτο. Οι μόνες διάφορες ήταν ότι ήρθε ακριβώς στην ώρα της, έκατσε λιγότερο στο μπάνιο και δεν μύριζε καθόλου, επομένως η άλλη φορά προφανώς ήταν κάτι περιστασιακό. Επίσης μου έδωσε τα λεφτά του δωματίου όπως είχαμε πει.

All in all, η Άννα είναι πολύ κομπλέ άτομο που τιμά τη δουλειά της και φροντίζει ο πελάτης να περάσει όσο το δυνατόν καλύτερα. Είναι λίγο πιο ακριβή από άλλες ανεξάρτητες αλλά για εμένα το αξίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
157
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TRR, Διαγραμμένο μέλος 241245 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2024
η ψαριλα στο μουνι ειναι απο τους κρεμπιεδες, μαλλον θα προσπαθει να μεινει εγκυος απο το γκομενο.
review reaction 1 review reaction 3 Thanos1990, Tsourekis, srek7 και 3 άλλα μέλη
08 Ιουνίου, 2024
Aυτο που οταν ακυρωσει μια κοπέλα,φευγετε απραγοι δεν το καταλαβαινω.Λες και δεν ε χει αλλες 200 κοπέλες γραφεια,ανεξαρτητες να παρεις και να ερθουν στο μισωαρο τσακ μπαμ.
review reaction 1 Thanos1990, rsotos7, lakis mamoulakis και 1 ακόμα μέλος
08 Ιουνίου, 2024
μπραβο σου που εισαι αντικειμενικος και δεν συμπεριφερεσαι σαν πεινασμενος γλυφτης ..
ειναι πραγματικα ,σιχαμερη η ψαριλα
αναφερομαι και για τις αλλες σου κριτικες
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3