Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 17 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 71742
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με διθυραμβικές κρτικές και βλέμα που θα ήθελα να εξερευνησω και από κοντά αναζήτησα την Μελίνα και Magic Girls. Άμεση εξυπηρέτηση μου έκλεισαν το Hot date σε ημερομηνία και ώρε που με βόλευε.

Η συνάντηση σε δικό μου χώρο και σκάει μία Μελίνα μέσα στη καύλα. Τι να λέμε τώρα...σώμα με κωλάρα και βυζάρα silicon valley που εμένα με κάλυψε και χειλάρες έτοιμες να υποδεχτούν τις καύλες μου....vibes coygar που εμένα δέν με χάλασε καθόλου και χημεία που με έκανε να νιώσω άνετα από την πρώτη στιγμή.

Γενική συμπεριφορά άριστη με καθαριότητα σούπερ μοσχομυριστό μουνάκι και κωλαράκι και πάμε για ψητό.

Μπήκαμε εύκολα εκεί με φάσωμα και χαιδολόγημα και πίπα πρίν το καταλάβω. Οι ματάρες φυσικά σε πρώτο πλάνο και εγώ βασιλιάς...την βάζω κρεβάτι και ξεκινάμε με ένα ωράιο doggy για να χαζέψω κωλάρα και πρώτος γύρος μάχη σώμα με σώμα με εκπληκτικό perfomance με τα απαραίτητα βογκητά και γενικά όρεξη στο σεξ που δέν βλέπεις συχνά.

Μετά το απαραίτητο φρεσκάρισμα γιατί γίναμε λούτσα είχαμε ελαφρύ μπίρι μπίρι και φύγαμε για δεύτερο παγκόσμιο.

Το tease πήγαινε σύνεφο με χαιδολόγημα στα σωστά σημεία και trash talk και σε αυτό το mood μπήκα κατευθείαν μέσα από τη καύλα γιατι δέν άντεχα. Γαμηθήκαμε σε 2-3 στάσεις με απίστευτη τοποθέτηση σε ότι της ζητήσω είτε ήταν πάνω είτε κάτω...με προσωπική προτίμηση πάνω για θέα βυζάρες. Τελείωμα και εκεί με τις καλύτερες εντυπώσεις

Το κορίτσι αξίζει το κάθε σεντ του, είναι υπέροχη σε όλα και δέν βλέπω την ώρα για να την ξαναδώ

Until next time...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kinky_Savage_69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.041
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2024
Η Γυναίκα είναι είδωλό.....τέλος
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1