Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Call-Girls 20092
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Kyra, η επιλογή έγινε καθαρά για την υπηρεσία πρωκτικού, μετά το άκυρο που μου έριξε η Μιλενα λέγοντας οτι ειναι πολυ μεγαλος και δεν θα μπορεσει μετα να δουλεψει, επίσκεψη στο χωρο της στο ξενοδοχειο που ειναι στο κεντρο στην εγνατιας, υποδοχή με ενα μαυρο κολλητό φορεμα και γοβες χωρις ομως να ειναι βαμμενη, σωμα τελειο με τουρλωτή κωλαρα αλλα το προσωπο ειναι πολυ μετριο, μπηκα για ντους βγαίνοντας αυτη στο κρεβατι γυμνη με περιμενε επεσαν 3-4 φιλια αλλα χωρις γλωσσα, οπως γινοταν το παιχνιδι αυτη αρχισε να μου τον παιζει και λεει Big Boy θελεις και anal! καπου εκει άρχισα να σκέφτομαι πως ουτε και αυτη δεν θα δωσει το κωλαρακι της, ξαπλωσα και αρχισε μια πολυ καλη πιπα οπου εκανε και προσπαθειες για dt με πολυ σαλιο και πολυ παιχνιδι η γλωσσα της στο πουτσοκεφαλο, περασε και απο τα αρχιδια οπου τα ρούφηξε με μανια! περασμα του σκουφου και καβαλημα οπου γαμηθηκε πολυ καλα ξερει να κουνιεται πολυ καλα, καπου εκει έσκυψε και αρχισε να δίνει και λιγα γλωσσοφιλα μαλλον πρεπει να ζεσταθει καλα η μηχανή για να αρχισει να δίνει! αλλαγη στασης στα 4ερα οπου απο μονη της πηρε τον πουτσο μου και τον εβαλε στο κωλαρακι της, στην αρχη δεν με αφησε να ανεβασω ρυθμούς και την πηγαινα στο πολυ χαλαρο, αλλα μου τον βγαζει μια βαζει λιγο τζελ και της τον καρφώνω εκει ξεκινησαν γρήγοροι ρυθμοί με πολυ καλο σφυροκόπημα χωρις αυτην να δυσανασχετη μονο να βογκαει και να το απολαμβάνει, αλλαγη στασης με ιεραποστολικο και εκει παλι μονο κωλο, το τελος ηρθε με φραπε οπου της τα εδωσα ολα στο στομα, ντουζακι και λιγο σοσιαλ τον υπολοιπο λιγο χρονο που μου ειχε μεινει, μου ειπε οτι θα κατσει πολυ καιρο της αρεσει η πολη και γενικα ο κοσμος ειναι πολυ διαφορετικος απο την Αθηνα που οπως μου ειπε δεν σεβονται καθολου τις κοπελες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Manuel Ferara
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
240
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, mancunian1986, monstercock greece και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2024
Φιλε καλησπερα, ηθελα να σε ρωτησω αν οι φωτογραφιες ειναι ακριβης ή είναι photoshop. Μοιάζει γενικά?
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
04 Ιουνίου, 2024
@goldenbrown28
Δεν είναι πρόσφατες και έχει πέσει αρκετό φώτοσοπ. Άλλη κοπέλα θα δεις από κοντά...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, gnnakos
05 Ιουνίου, 2024
Η δευτερη και η τριτη φωτογραφια ειναι αυτο που θα δεις αν την επισκεφτείς, οι αλλες εχουν επεξεργασία.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3