Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σύντομη κριτική, είχα πολλές προσδοκίες μετα τις κριτικές αξιότιμων ατόμων εδώ εγώ δεν συνάντησα αυτό που περίμενα ιδιαίτερα σε εμφάνιση που δεν παραπεμπει σε εσκορτ με τίποτα.
Ηλικία ενδεχομένος και πατημένα πενήντα, συνεπώς πρόσωπο σπασμένο, σε σώμα η κοπέλα ειναι φλάτ με απογοητευτικό κόλο και πλαστικά βυζία που προσωπικά δεν μου άρεσαν. Υαλορουνικό
έχει μπει και στο πίσω σύστημα να σώσει την κατάσταση, αυτο ειναι το χειρότερο που μπορεί να μου τύχει. Σε εμφάνιση βάζω ενα 5/10. Πάμε σε υπηρεσίες εδώ το προσπαθεί με καλή συμπεριφορά σε έμενα όμως ουτε ντύσιμο υπήρξε ούτε τίποτα μπήκα και ήταν με την ρόμπα και το ηλεκτρονικό τσιγάρο στο χέρι. Προσπαθεί να έχει θετική διάθεση. PSE δεν προσεγγίζει ούτε στο 10% μην σας μπερδεύει η εμφάνιση προσπαθεί να ακολουθήσει ώς "παθητική" δηλαδή θέλει εντολές. Απο καθαριότητα μου φάνηκε οκ. Προσωπικά τα έκλαψα τα λεφτά μου. Το γραφείο καλή εξυπηρέτηση. ΑΥΤΑ! Ισώς είναι εντελώς εκτος των νερών μου τι να πω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
700
Πόντοι:
901
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, elpotero και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2024
Την ειδα πηγαίνοντας να συναντήσω την Svetlana, ειναι διπλα διπλα τα δωμάτια τους, με μια ρομπα οπως ειπες μιλουσε με την καθαρίστρια στα ρωσσικα, πολυ αγρια μου φανηκε με ολα αυτα τα τατουαζ ειναι και κοντοκουρεμενει πολυ.
03 Ιουνίου, 2024
Εχεισ τόσες κριτικές οπωσ ξεσ τι και πώς .βλεπεισ ηλικία 35 δεν ήξερες ότι θα είναι τουλάχιστον 45????
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2