Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αρκετό διάστημα, αποφάσισα να βρεθώ με την Μαρία. Όμορφο πρόσωπο, αλλά εκείνο που έκανε την διαφορά , είναι το ότι έχει αδυνατίσει σε τέτοιο βαθμό που πλέον η κοπέλα είναι αληθινό μοντέλο . Ανοίγοντας την πόρτα, αντίκρισα μια καύλα.. σορτσάκι και ένα μπλουζάκι που από μέσα δεν υπήρχε σουτιέν. Καθίσαμε λίγο.. είναι το τέταρτο ραντεβού που δίνω. Μιλήσαμε.. και ξεκινήσαμε τα πιασίματα. Έβγαλε τα ρούχα της και άρχισα να την γλείφω σε όλο το σώμα της. Ξεκίνησα από την πλάτη και κατέβηκα προς τα κάτω. Η κοπέλα φτιάχτηκε και ξεκίνησε τα βογγητα. Δάχτυλα στο μουνακι της.. βλέποντας το πρόσωπο της παραλίγο να τελειώσω.. το ζούσε σαν να είμαι γκόμενος της. Αφιέρωσα πολύ χρόνο στην ευαίσθητη περιοχή της. Σε κάποια στιγμή μου γυρίζει στα τέσσερα και με το σώμα της, μου ζητάει να την γλείφω συνεχώς και παντού... Μόλις έμεινε ικανοποιημένη ξεκινάει στοματικό σεξ που δεν κράτησε πολύ. Τοποθέτηση προφυλακτικού και την πήρα στα τέσσερα. Σε κάποια φάση, λύγισε το κορμί της προς το δικό μου και στην ουσία ενώθηκαν τα σώματά μας, με την Μαρία μπροστά και εγώ από πίσω να μπαίνω μέσα της, σε στάση, καθιστοί και οι δυο , με τα πόδια μου ελαφρώς λυγισμένα, που είχε σαν αποτέλεσμα να έχω μπει πολύ βαθιά μέσα της. Χαϊδεύω το κορμί της που όπως είπα πλησιάζει στα όρια αληθινού μοντέλου - εξαιτίας του υπερβολικού για μένα αδυνατίσματος - Για να μην παρεξηγηθω, δεν εννοώ ότι η κοπέλα πριν είχε περιττά κιλά.. αλλά όποιος την δει από δω και πέρα και την γνωρίζει από παλιότερα Ραντεβού, θα επιβεβαιώσει αυτό που αναφέρω. Αλλαγή στάσης.. σε ιεραποστολική.. βαθιά διείσδυση και η Μαρία γεμάτη υγρά. Κράτησε πολύ ώρα το σεξ μαζί της, διότι δεν ήθελα να τελειώσω γρήγορα. Η απόλαυση του κορμιού της ήταν βασική προϋπόθεση για να μείνω πλήρως ικανοποιημένος από το ραντεβού μας. Την γυρίζω στα πλάγια και νιώθω ότι σε λίγο πλέον θα τελειώσω. Πράγματι ολοκλήρωσα μέσα της . Δεύτερος γύρος δεν υπήρχε διότι είχαμε συζητήσει στην αρχή δικά μας πράγματα που ήθελα. Γενικά ικανοποιημένος. Σκοπεύω να την δω ξανά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Panos 1978
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6.098
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Elganador, 11ismynumber και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού