Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 25 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 108960
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα σας πορνοσυναδελφοι!! Το ραντεβου κλειστηκε με 2-3 μηνυματα μετα απο μελετη των κριτικων της καθως φρεσκαδα δεν εχει αφου ειναι μιλφ αλλα ειναι εγγυηση στις υπηρεσιες. Ειπαμε τις πεντε κουβεντες για να σπασει παγος και ξεντυθηκαμε ταυτοχρονα. Παρολο που ειναι 40αρα εχει μαγνητικη εμφανιση στο συνολο, το υψος της καλο, το προσωπο της ομορφο και χαμογελαστο.
Καναμε πολλα προκαταρκτικα με φιλια στο στομα και πιπα για σεμιναριο, το γλειψαρχιδι το εχει στο αιμα της. Οταν περασαμε στο σεξ μου εδειξε τι σημαινει περπατημενη πουτανα, με διαβαζε συνεχως, εκανε τελεια στησιματα και πανω απ ολα μου εδειχνε οτι γουσταρει να ειναι πουτανα. Το μισαωρο περασε αμεσως και εχυσα χωρις να το θελω οταν με καβαλησε.
Με την επιθυμια να μου εξαφανισει τον πουτσο στο στομα της , ευκολα μου εγινε παλι πετρα. Ολες οι πρωτοβουλιες στην συνεχεια ηταν δικες της, απλα με εξεπληξε με καθε τροπο. Ηθελε να γαμηθει δυνατα και η ειχε πολυ ενεργεια για να το καταφερει. Στο πισωκολλητο εδειξα και εγω την αγρια πλευρα μου.
Ηταν πολυ καλη εμπειρια με το μιλφακι. Οταν ηταν στην πορτα μου εδωσε ενα τελευταιο φιλακι.
Σκεφτομαι για επομενη φορα μαζι της... θα την ξανασυναντησω σιγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
320
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, mancunian1986, stadeos και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού