Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Call-Girls 39886
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν πρώτη του μήνα και είπα να μπει καλά.
Κλείνω Εύα και τσουπ στην πόρτα μου η κοπέλα από της φοτο βγάλτε λίγο την λάμψη και λαιω λίγο γιατί η κοπέλα είναι πράγματι ένα φρέσκο κορίτσι με κάτι γαλανά ματάκια αχ σαν χάντρες.
Σωμα καλό στηθακια σαν μια παλάμη κοντούλα προς μέτριο ύψος ποπουδακος πεταχτος με μια μεσογειακή θα έλεγα περιφέρεια.
Στα του σεξ η κοπέλα στην αρχή ερχετε μαγκομενη λίγο αλλά μετά τα πρώτα φιλάκια ανοίγετε και εκεί έρχονται τα δεύτερα και τα τρίτα φιλάκια μιλάμε γουστάρει να φιλάει και γλώσσα ε πήγε να μας καταπιεί. Α έχει και ένα βίτσιο ίσως γουστάρει να φιλάει πολύ αυτιά και εκεί γύρω λαιμό πολύ μιλάμε ε αλλά το κάνει με ένα αισθησιακό τρόπο και γουστάρεις και εσύ.
Στα του σεξ όπως είπα η κοπέλα είναι ερωτική θέλει πιο σλοου Νταούν ρυθμούς σαν να είναι η κοπέλα σου με φιλάκια χαδακια αλλά στα τέσσερα έχει μια θέα Παναγία μου σαν το ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης.
Όχι δν θα πει σε τίποτα γενικά θα προσπαθήσει να σε ευχαριστήσει ακόμα και το στοματικό της είναι αργό αλλά βγάζει και μια προστυχιά με κάτι φτυσηματα που κάνει στο κεφαλάκι.
Τώρα στα της συνεννόησης ίσως η Ρωσίδα με τα καλητερα αγγλικά που έχω δει μηλας υπέρ άνετα μαζί της.
Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Cimis cimopoulos
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.367
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, THV, mancunian1986 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού