Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση έγινε το Φλεβάρη σε χώρο δικό μου. Η επικοινωνία με το γραφείο γρήγορη. Μου πρότειναν την κοπέλα για κάτι πολύ καλό. Το ραντεβού το κανονίσαμε με 2-3 μηνύματα πολύ εύκολα.
Ήρθε στην ώρα της με ωραίο ντύσιμο. Υπάρχει αρκετή διαφορά των φωτογραφιών σε σχέση με την πραγματικότητα. Αυτό είναι κάτι που το έχω παρατηρήσει τις περισσότερες φορές που έχω επιλέξει κοπέλα από το συγκεκριμένο γραφείο. Μεγαλύτερη της ηλικίας που αναγράφεται, λίγο χαλαρό σώμα και αρκετά πιο στρογγυλεμένο προσωπο σε σχέση με τις φωτογραφίες. Έχει μια ουλή στην κοιλιά και από όσο θυμάμαι από την κουβέντα έχει παιδάκι οπότε είναι λόγω γέννας. Παρόλα αυτά η αίσθηση ήταν πολύ καλή όταν προχώρησε το ραντεβού. Τα χρήματα τα ζήτησε με το welcome.
Ήταν πολύ ομιλητική από την αρχή, περισσότερο από το φυσιολογικό. Τόσο που σου έδινε την εντύπωση ότι υπήρξε προσπάθεια να ροκανίσει το χρόνο. Αυτό βέβαια στην πορεία φάνηκε ξεκάθαρα.
Πίπα πολύ καλή, πολύ δυνατή στο συγκεκριμένο. Αφού είχαμε ξεκινήσει με αρκετά προκαταρκτικά και είχε ξεκινήσει (είχε περάσει και αρκετή ώρα), μου είπε ότι τα γένια την ενοχλούν στα φιλιά και ότι προκαταβολικά να μην έρθω σε επαφή με το αιδοίο της. Θα έπρεπε να το ξέρω από την αρχή αυτό γιατί στην αρχή παίχτηκαν φιλιά, πεταχτά βέβαια χωρίς γλώσσα. Έγινε ένας γύρος καλός με πολύ ωραία αίσθηση και καλή συμμετοχή της σε στάσεις και αντοχή.
Συνέχεια με μπάνιο και τις απαραίτητες ανάσες και μπλα μπλα. Χρόνος υπήρχε αρκετός για συνέχεια. Χτύπησε το κινητό μου, απάντησα και κατάλαβε ότι είχε γίνει κάτι σοβαρό. Της αναγνωρίζω βέβαια το πολύ ανθρώπινο ενδιαφέρον της στο προσωπικό μου πρόβλημα. Έχει γνώσεις από γενική ιατρική (ίσως νοσοκόμα, μαία ή κάτι κοντινό). Κουβεντιάσαμε λίγο και αρκετά πριν τελειώσει ο χρόνος μας, ίσως 20 λεπτά, ξεκίνησε να ντύνεται. Φυσικά δεν είχα διάθεση για συνέχεια και να ασχοληθώ αλλά παρόλαυτα το αποφάσισε μόνη της. Δεν ασχολήθηκα, γιατί είχα αλλά στο κεφάλι μου.
Περιληπτικά: εσκορτ είναι, στη κουβέντα και στα του σεξ το έχει, είναι καλή. GFE όμως δεν ειδα εγώ. Πονηρή είναι, παλιά καραβάνα λόγω ηλικίας. Ευγενική και με ενδιαφέρον στο πρόβλημα σου. Την βόλεψε εξάλλου..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 17, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
2€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
EchoReflection
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
230
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, maradona7, linear και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2024
Η τιμή ήταν 230 από όσο θυμαμαι
01 Ιουνίου, 2024
Τον Οκτώβρη ήταν το πρώτο της τουρ από όσο θυμάμαι, άρα δύσκολο να είναι παλιά καραβάνα. Έμπειρη σεξουαλικά σίγουρα.

Σε εμένα παρά τα γένια έδινε φιλιά κάργα και ήταν φουλ GFE.. σίγουρα παίζει ρόλο η χημεία σε αυτό.

Ίσως μετά από 9 μηνες στο κουρμπέτι να πονήρεψε...
review reaction 1 Bartender 74, EchoReflection
01 Ιουνίου, 2024
Η χημεία (σαν GFE πάντα) αυτού του είδους είναι μια υπηρεσία, δεν θα έπρεπε να είναι επιλογή της κοπέλας. Είναι γραμμένο στις υπηρεσίες εξάλλου.
Κάτι τέτοιο μπορεί να μην βγει σε εσένα εξάλλου, όμως θα είναι επιλογή σου.
Πρώτο τουρ στην Ελλάδα, δεν σημαίνει πρώτο τουρ γενικά. Η εντύπωση που μου έδωσε είναι πολύ έμπειρης.
review reaction 1 Bartender 74
01 Ιουνίου, 2024
Όχι ήταν πρώτο τουρ γενικά, το θυμάμαι καλά γιατί μου το είχε πει.

Δεν τίθεται θέμα, αν κάτι ειναι στις υπηρεσίες θα πρέπει να γίνεται εκτός αν συντρέχουν λόγοι υγείας. Απλά το πόσο τις % θα δώσει στον καθένα μας δεν είναι πάντα εγγυημένο, αν και ίσως θα έπρεπε.
review reaction 1 EchoReflection
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4