Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκιναω και εγω να γραφω κριτικες παρολο που πιστευω οτι η εμπειρια του καθενος με την καθε γκομενα ειναι προσωπικη και οτι αρεσει σε μενα μπορει να μην αρεσει σε καποιον αλλον. Με την σκεψη πως την εχω πατησει και εγω αλλα και οτι πολλες φορες η δικη μας συμπεριφορα κανει την μεγιστη διαφορα βαζω στην ακρη αυτο το θεμα με κυριο σκοπο να ενημερωσω τους υπολοιπους.
Η παρουσα εμπειρια ειχε αντικρουωμενα χαρακτηριστικα. Η ημερομηνια ενδεικτικη και η συναντηση στον χωρο μου. Μου αρεσουν οι εσκορτ που στο σεξ βγαζουν παθος, αυτες καθε τοσο μου θυμηζουν οτι υπαρχει και ικανοποιηση απο την αλλη πλευρα. Παντα σε τετοιες περιπτωσεις βαζω στην ακρη το θεμα της εμφανισης.
Μερικα λεπτα μετα απο την καθορισμενη ωρα του ραντεβου χτυπαει η πορτα του ξενοδοχειου. Ανοιγω και βλεπω την νταρντανογυναικα με ωραιο χαμογελο και ακομα πιο ωραια ματια. Το εριξα στο σοσιαλ ενω εβλεπα σιγα σιγα να αποκαλυπτει το κορμι της που εχει περιττο λιπος και χαλαρωσεις απο ακρη σε ακρη. Παντως ηταν καθαρη και περιποιημενη οποτε με το που πεσαμε στο κρεβατι αρχισαμε τα προβλεπομενα γλωσσοφιλα και μετα πιπα. Βαθια, μαεστρικη, υγρη οτι θα μπορουσα να φανταστω το ειχε, αποπληρωνε ηδη τα χρηματα που εδωσα. Της ζητησα να συνεχισει με σκοπο να χυσω στον πρωτο γυρο και εβαλε και γλειψμο στα αρχiδια. Πετυχε τον σκοπο της σε λιγα λεπτα και πηγα γρηγορα να πλυθω γιατι ειχα σκοπο να την γαμησω δυνατα στην συνεχεια.
Στο του αγωνα παιχτηκαν πολλες στασεις με δοτικοτητα που ξεπερασε τις προσδοκιες μου. Σκλαβα του σεξ την λες γιατι δεν σου φερνει αντιρρηση σε οτι και να ζητησεις. Εχει αντοχες για να την γαμας δυνατα και για πολυ ωρα. Το μενου εκλεισε με πισοκολλητο και διαρκες χαστουκισμα στα κωλομερια που την καυλωσε ακομα περισσοτερο.
Το ξαναλεω, για την εμφανιση κοιταξτε να βρειτε καποια αλλη, μονο για τις υπηρεσιες αξιζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.823
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Johnny Red2, Yatoputso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2024
Welcome!!
Καλή αρχή.
Κάθε κριτική μετράει.
review reaction 1 hornyasfuck
10 Ιουνίου, 2024
Ευχαριστω!
F
forefuck
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2