Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υπάρχει ένα ξεχωριστό μέρος στην καρδιά μου και στο μυαλό μου για ορισμένες κοπέλες, παρόλο που δεν είναι μοντέλα ή πιτσιρίκες ή τέλος πάντων αυτό που αναζητώ εμφανησιακά σε όσες γυναίκες συναντώ, κάποιοι χαρακτήρες που με την συμπεριφορά τους, το σέρβις και τα vibes που σου μεταδίδουν από το πρώτο δευτερόλεπτο που ανοίγει η πόρτα, αποθηκεύονται αυτόματα σαν μια εμπειρία που θα την θυμάμαι για πάρα πολύ καιρό.
Η κινούμενη ζωγραφιά Πλατύ χαμόγελο ανήκει σε αυτή την κατηγορία.....

Από τις λίγες φορές που όλες οι κριτικές αποδίδουν λίγο πολύ αυτό που θα συναντήσεις.
Θα μπορούσα να κάνω copy paste την κριτική του Old Boy, δεν θα άλλαζα ούτε μια τελεία.
Τις απόψεις μου για τις ζωγραφιές και τα piercing τις έχω γράψει σε πολλές προηγούμενες κριτικές και για να είμαι ειλικρινής αν θυμόμουν τα πολυάριθμα piercing (έχει και στη γλώσσα) κατά 99% δεν θα την έκλεινα.
Θυμόμουν όμως ότι είναι έντιμη επιλογή για να ξεδώσεις και να περάσεις μια ευχάριστη ώρα οπότε την έκλεισα άμεσα.
Δεν θα αναφέρω τίποτα διαφορετικό από ότι έχουν πει όλοι, εξαιρετικός χαρακτήρας, χαμογελαστή, ευγενέστατη και πρόθυμη και το ζει και το ευχαριστιέται και αυτή.
Είναι από τις περιπτώσεις που αν προσφέρεις και εσύ ευχαρίστηση θα σου την επιστρέψει στο πολλαπλάσιο.

Παρόλο που έχει το look σκυλί του πολέμου δεν πιστεύω ότι σηκώνει καφριλίκια, έντονους ρυθμούς όμως σηκώνει άνετα.
Το να με στραγγίξει κάποια, να καταπιεί ότι κατάπιε και να συνεχίσει να γλύφει και να ρουφάει δίχως σταματημό και κόμπλεξ (και τις 2 φορές) δεν μου το έχει κάνει ούτε κανονική γκόμενα σε σχέση.Εμμμμ
Μετά από καιρό βρέθηκε γυναίκα να με κάνει να τελειώσω 2η φορά σε 1 ώρα και νομίζω ότι αυτό τα λέει όλα για το πάθος και την όρεξή της.
Η μόνη παραφωνία το στήσιμο στα 4 όπου δεν αφέθηκε και ήταν σφιγμένη και τσιτωμένη γιατί υποψιάζομαι ότι προσπαθούσε να αποφύγει δυσάρεστους ήχους (μουνοκλανίδιαΧαμόγελο με γλώσσα) αλλά της το συγχωρώ.....Κουλ
Πεντακάθαρη και προσεγμένη όπως θα πρέπει να είναι ΌΛΕΣ.

Θα αναφέρω ότι και οι υπόλοιποι, αν σας χαλάει η εικόνα με τις ζωγραφιές ή η ηλικία κοιτάξτε αλλού, αλλά νομίζω ότι ακόμη και έτσι η δοκιμή αξίζει.
Αρκετά σκαλιά επάνω από όσες έχω συναντήσει τώρα τελευταία σαν συνολική εμπειρία και VFM και παρόλο που βγάζει στο κρεβάτι μια amateur καύλα και όρεξη είναι σαν όντως να διαβάζει το μυαλό σου και να ξέρει τί θέλεις και πως να σου το προσφέρει.
Δεν πιστεύω ότι έτυχε μόνο σε μένα ή ότι ταιριάξαμε τόσο πολύ, ή ότι γαμήθηκε σαν να μην υπάρχει αύριο για μια καλή κριτική, νομίζω ότι είναι ο κανόνας και ότι θα εισπράξει όποιος επιλέξει να τη συναντήσει.
Ελπίζω να μην καεί και να πάει καλά για όσες μέρες καθήσει εδώ.

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.260
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, maradona7, old boy και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2024
συμφωνω σε ολα με την ως ανω κριτικη, ετσι ειναι ακριβως, αλλα δεν ειναι καταντια η καλυτερη του γραφειου αυτη την στιγμη να ειναι μια 45αρα
review reaction 1 Stef68, mallias20, sackatack2 και 1 ακόμα μέλος
31 Μαΐου, 2024
Απίθανο νιμού @mallias. Την δοκίμασα ξανά σήμερα, οι κάβλες έπιασαν ταβάνι.
review reaction 1 maradona7, old boy, mallias20
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2