Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 39191
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με τη Michelle με τη δεύτερη προσπάθεια, αλλά άξιζε τον κόπο. Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια ανοικτόχρωμη νέα γυναίκα φορώντας ένα λευκό φόρεμα το οποίο σύντομα αφαιρέθηκε για να αποκαλυφθούν λευκά εσώρουχα. Όπως δηλαδή ακριβώς μου αρέσει.

Από την αρχή δίνει το στίγμα και δείχνει τη γλυκιά τρέλα που κουβαλάει. Πολύ όμορφο προσωπάκι με γαλάζια μάτια, σώμα με μερικά κιλά παραπάνω από τις φώτο, αλλά όλα στο φυσικό. Καθαρή λευκή επιδερμίδα, χωρίς tattoo με μόνο μια σχετικά μεγάλη ελιά κοντά στο καλοσχηματισμένο νινάκι της. Όμορφο φυσικό βυζάκι που της αρέσει να ασχολείσαι μαζί του.

Μου άρεσε η συμπεριφορά της, έχει τσαχπινιά και προσπαθεί να είναι ευχάριστη. Φιλάει πολύ όμορφα και δείχνει τι θέλει για να περάσει και αυτή καλά. Συμμετέχει ενεργά, είναι αεικίνητη και δεν αφήνει το όργανο σε ησυχία. Θέλει να δείχνει ότι έχει τον έλεγχο αλλά είναι δεκτική και πρόθυμη.

Μια όμορφη συνάντηση με άλλα μια νεαρή Ουκρανέζα η οποία έχει ξεσπιτωθεί, ας ελπίσουμε αυτή η τρέλα του πολέμου να τελειώσει σύντομα και κυρίως να μην γενικευθεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
162
Likes:
11.549
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 billis23, rocco65, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού