Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Tania είναι ίδια όπως στις φωτογραφίες, δεν έχουν κάτι να σε ξεγελάσουν. Είναι ένα όμορφο μίλφ, το σώμα της για την ηλικία της πολύ καλό, σφιχτή (γυμνάζεται), το βυζί φυσικό και με αντοχές στο ζούληγμα, ιδανικό μέγεθος για τα κυβικά της.
Δε ζήτησε χρήματα μέχρι το τέλος, κατάφερα και της πήρα το μυαλό μέχρι την στιγμή που αποφάσισα να της τα δώσω εγώ, όταν ήταν στην πόρτα.
Αυτό στα πολύ συν γιατί μου τα έδωσε όλα και πείστηκα ότι της άρεσε η κατάσταση μαζί μου.
Ήμουν νευρικός και αγχωμένος όταν ήρθε λόγο άσχετων υποθέσεων αλλά με ηρέμησε αμέσως. Στο σόσιαλ δεν θα μπορούσες να ζητήσεις κάτι περισσότερο, ομιλητική, με χιούμορ, ξέρει πως να απαντήσει και μιλάει καλά ελληνικά. Με πείραζε διαρκώς με σεξουαλικά υπονοούμενα.
Πίπα πολύ καλή. Σεξ επίσης ποιοτικό. Με διάβαζε συνεχώς και ρωτούσε τι θέλω εξηγώντας μου επίσης τι την φτιάχνει εκείνη. 45 λεπτά την έσκιζα ή την έπαιρνα γλυκά με εναλλαγές. Πολύ καλή προσπάθεια λοιπόν από τη μεριά της και τελείωμα πάνω στο στήθος της. Τα άπλωσε και έπαιζε με τα δάχτυλα της ενώ με κοίταζε με καύλα. Υπήρχαν καύλες από πριν αλλά η χημεία μεταξύ μας ήταν καθοριστικής σημασίας.
Ήταν από τις όμορφες εμπειρίες και καταλαβαίνω γιατί οι προηγούμενοι έχουν γράψει καλές κριτικές. Στα 130 αν είσαι μιλφάκιας δε βρίσκω το λόγο να επιλέξεις άλλη ακόμα και για δεύτερη φορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
226
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Milfomaniac, BIG_BIG_BEN και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού