Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Call-Girls 20380
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κλεισιμο ραντεβού με το γραφειο χωρις κανενα προβλημα και σε μία ωρίτσα εμφανίζεται η Αμαλία στο χωρο μου.

Πρωτη εντύπωση πολλή καλή. Μακρια μαλλια εντυπωσιακο βλέμμα και σαρκώδη φουσκωτα χείλη.Χαμογελαστη και με καλη διαθεση, φορωντας ενα σεξυ μαυρο φόρεμα και ενα μεθυστικο αρωμα.Τα παμε λίγο στα Αγγλικά να σπασει ο πάγος και αφου εβγαλε το φορεμα της αρχισαμε τα φιλιά και τα χουφτωματα. Ωραια φιλια διστακτικά καπως στην αρχη αλλά αφου ζεσταθηκε εβγαλε και την γλωσσιτσα της. Ωραιο φυσικό βυζί με καυλωμενες ροζ ρωγες και μικρο στρόγγυλο κολαρακι. Μετα απο λίγα γλυψιματα μπηκαμε στο ψητό.

Αφου γδυθηκα, πηρε τον ψιλοκαυλωμενο πουτσο μου και αρχισε να τον παιζει και να το γλύφει με ακρως ικανοποιητικο τρόπο.

Δεν αργησε να με καυλωσει και αφου της εβγαλα και το κοκκινο στριγκακι της μπηκα μεσα της χαλαρα αρχικα στα τέσσερα.

Εδειχνε να γουστάρει, με τα βογγητα της να με καυλώνουν και αρχισα να την γαμαω πιο δυνατά.Πρωτο χύσιμο στα κωλομερια της.
Φρεσκαρισμα ντουζακι και οι δύο και χωρις να χασουμε πολυ χρονο πηγαμε για δεύτερο γύρο.

Κατεβηκε και μου πηρε μια πολυ ωραια πιπα κοιταζωντας με καυλωτικα.

Δεν αργησε να κανει και παλι σκληρο τον πούτσο μου και την γαμησα στα ορθια αφου βολευει πολυ και ο σωματότυπος της.
Πολυ καλο δεύτερο γαμήσι αρκετα παθιασμενο . Συνεχισαμε και ανεβηκε και απο πανω μου χωροπηδοντας πολυ καυλιαρικα πανω στον πουτσο μου. Φιλια και γλυψιματα καθολη τη διαρκεια το οποίο το γουσταρα φουλ.

Κατεβηκε απο πανω μου και παιζοντας πολυ καλα με την ψωλη μου τελειωσα στην κοιλιά της.

Φουλ ευχαριστημένος, μια καλη σεξουαλική εμπειρία, ένα μοντέλο με πολυ ωραια εμφανιση , διαχυτικη παθιαρα και γαμω τα τυπακια γενικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
525
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, Yatoputso και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού