Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 88 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 206837
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ευκολη συννενοηση με το γραφειο .σκαει η κοπελα σπιτι με ενα λουλουδενιο φορεμα μου συστηνεται με καθεται στον καναπε.την προσφερα χυμο καθως δεν πινει και εβγαλε να κανει αυτην την μλκια το iqus.μετα απο 5 λεπτα με ρωταει που ειναι το μπανιο οποτε βγαζει μπροστα μου το φορεμα και μενει μονο με τον στρινγκο.σωμα παρα πολυ καλο , κωλος στ θεση του και στηθοος 3αρι ελαφρως πεσμενο αλλα μια χαρα.γυριζει με πετσετα στο κρεβατι και αμεσως κανει κινηση γι πιπα , χωρις μπαλαμουτι , εκει καταλαβα οτι θα φαω φολα . μετα απο κανα 3 λεπτο πιπασ με καλο περασμα ομολογω απο το αρχιδια κααι επικο ρουφηγμα την γυρισα για γλυφομουνι μπασ και λυθει. κραυγουλες καθ ολη τηη διαρκεια κατεβασε υγρα και μετα απο λιγο προφυλακτικο για cow. οπως εχουν πει και αλλοι στο cow το μουνι της ειναι απιστευτο στενο.γαμηθηκε καλουτσικα με μετριο κοπανημα απο τη μερια της.αλλαγη σε ιεραποστολικο και μετα απο κανα πενταλεπτο καταθεση στ προφυλακτικο .πηγαμε για μπανιο και ο δευτερο γυρος κινηθηκε στα ιδια πλαισια.πιστευω οτι η κοπελα εχει φαει τρελη πουτσα και παει τελειως μηχανικα πλεον και φυσικα δεν αφηνεται ...παρολα αυτα τα ραντεβου πανε τρενο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 25, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
605
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, maradona7, hornyasfuck και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2024
Συμφωνῶ καί ἐπαυξάνω! Τά'γραψα καί ἐγώ πρίν ἀρκετούς μῆνες! Πιστεύω ὅτι καί ἐμεῖς οἱ ἄντρες -ἡ ζήτηση- ἔχουμε ρίξει τὸν πῆχυ μέ ἀποτέλεσμα νά χαλάση καί ἡ προσφορά γενικῶς
review reaction 1 Bartender 74, gymaster
27 Μαΐου, 2024
Φιλιά έδωσε τελικά?
28 Μαΐου, 2024
Δύο φορές που πήγα να την φιλήσω ανταποκρίθηκε αλλά πολύ παθητικα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3