Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Έκανα λογαριασμό αποκλειστικά για αυτή την κοπέλα!
Πάμε λοιπόν να σας περιγράψω την διπλή εμπειρία μου με την κορασίδα μιας και η πρώτη φορά ήταν πριν περίπου ένα χρόνο και αφού είχα διαβάσει τα τότε σχόλια τα οποία ήταν εντυπωσιακά!!! Ένα θα σας πω!!! Τα τότε σχόλια ήταν λίγα για αυτό που έζησα με την κοπέλα!! Ότι καλύτερο σε αγοραίο έρωτα χωρίς καν να πλησιάζει την αμέσως επόμενη!
Ήταν απίστευτη σε όλα και τρομερά χαρισματική σε αυτό που κάνει!!
Πάμε στο τώρα όμως!
Με το που την ξαναείδα στις λίστες του γραφείου, λέω, πρέπει οπωσδήποτε να χαρίσω αυτή την εμπειρία στον εαυτό μου ακόμη μια φορά! Όπερ και εγένετο! Πάω λοιπόν στο γνωστό ξενοδοχείο γεμάτος χαρά και προσμονή, μπαίνω στο δωμάτιο και ήταν σαν να μην πέρασε μια μέρα! Της δίνω τα λεφτά με ένα γενναίο πουρμπουάρ, όπως και την αλλη φορά φυσικά (αφού είχε αποδώσει) και ξεκινάμε! Τα γνωστά της, μουσική ουίσκι και γλωσσόφιλα. Και με το που ξεκινάμε τα τριψίματα, κλείνει το κινητό της απο μπαταρία. Την βλέπω κάπως ξενερωμένη, της λέω κανε δουλειά σου. Πάει λοιπόν το βάζει να φορτίσει, της βάζω και μουσική που η ιδια ζήτησε από το κινητό μου και ξαναξεκινάμε! Κάνει την γνωστή πίπα στο πλάι του κρεβατιού και ανεβαίνει για καβάλημα… Εδώ στραβώνουμε ακόμα περισσότερο… Καμία σχέση με την προηγούμενη φορά! Σαν να βαριόταν κάπως, σαν να ηταν κουρασμένη, σαν να μην ήταν ορεξάτη γενικά. Σημειωτέον με είχε ενημερώσει με το που μπήκα στο δωμάτιο πως νευρίασε με το γραφείο γιατί της κλείσανε ραντεβού ακριβώς την ώρα που υποτίθεται πως θα τελειώναμε. Τέλοσπαντων γίνεται η πρώτη φορά, έχω ήδη ξενερώσει με την βαρεμάρα της αλλά λέω τι να κάνουμε τουλάχιστον να πιάσει τόπο το χρήμα. Μπαίνω για μπανάκι στο μισάωρο περίπου και βγαίνω για δεύτερο γύρο. Και τι να δω; Ντυμένη η κυρία με νυχτικό στο παράθυρο να καπνίζει! Πάω κι εγώ κάθομαι δίπλα της και μου πιάνουμε μια χαζοκουβέντα του πενταλέπτου και μου λέει ok αντε τώρα ντύσου σιγά σιγά. Όπως καταλαβαίνεται δεν ήθελα και πολύ μιας και είδα με είχε χαλάσει και σηκώθηκα κι έφυγα λοιπόν!
Ο κύριος λόγος που κάνω αυτή την κριτική βέβαια είναι για να επισημάνω την συγκλονιστική αλλαγή από πέρσι και ελπίζω να το δεί το γραφείο και να κάνει κάτι να διορθώσει λιγο την κατάσταση! Κρίμα!! Ήταν από τις καλύτερες που έχουν περάσει από την πόλη μας! Ας πάει στο καλό και ας μην ξαναρθει!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 29, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Leviathan, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

25 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2024
Πες τα ρε φίλος, έτσι εξηγείται, και εγώ πριν ένα περίπου χρόνο την συνάντησα και ήταν και γαμώ...
Κρίμα που έγινε έτσι όμως καλύτερα να σταματήσει...
review reaction 1 hornyasfuck
26 Μαΐου, 2024
Επειδή βαριόταν δίνεις και 5 στην εμφάνιση;
review reaction 1 hornyasfuck, markxx
26 Μαΐου, 2024
Spartan ήθελα κάπως να ρίξω τα αστέρια ρε φίλε! Ήταν αστέρι και άξιζε 10 αστέρια! Αλλά όχι πλέον
review reaction 1 hornyasfuck, Spartan2
26 Μαΐου, 2024
Дорогой мой, очень жаль что не смогла доставить тебе нужного удовольствия.
Но я никогда не обсуждаю с клиентами свою работу с моим офисом.
Если ты пришел на час,я бы ни за что не выгнала тебя раньше времени.
И нет,я не курю у окна как ты выразился,я курю в номере.и уж тем более не одеваю рубашку,возможно ты перепутал с халатом.
И я сама решу,приезжать мне или нет, надеюсь ты получишь удовольствие с другой девушкой.
review reaction 1 hornyasfuck, Tsoupakampras
26 Μαΐου, 2024
Но все равно,благодарю за оставленный отзыв.
Возможно я и была уставшей,работая 24/7.
Надеюсь,в следующий раз у нас с тобой будет отличный отдых.целую.)
review reaction 1 hornyasfuck, Tsoupakampras
26 Μαΐου, 2024
Σίγουρα ο καθένας είναι ελεύθερος να υπερασπιστεί τον εαυτό
του και το επάγγελμα του...
Αλλά( και)η συγκεκριμένη σε κάθε αρνητική κριτική θα αρχίσει την γκρίνια και
μάλιστα στα Ρωσικά.
Κάπου φρένο!!
Σε λίγο θα τσακωνόμαστε μαζί τους διαδικτυακά!
Και δεν είναι όμορφο!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Tsoupakampras, papaphilips και 2 άλλα μέλη
26 Μαΐου, 2024
Αδερφέ no hate αλλα θυμίσου οτι και οι κοπέλες , πρώτα είναι άνθρωποι και μετά όλα τα υπόλοιπα
οκ το δέχομαι , μπορεί να μη σου τρέχουν απο τα μπατζάκια , πληρώνεις και θες να παρεις αυτο που θες , αλλα αν η αλλη δουλευει σα το σκυλι , και το γραφείο είναι για τον πούτσο και δεν την αφήνει και λίγο να ξεκουραστεί , αν δεν ήσουν εσυ , τότε κάποιος άλλος θα είχε πληρώσει τη νύφη
Το οτι μπήκε η κοπέλα και σχολίασε εδώ , εμένα μου λέει πολλά αυτό
και λογικά θα είχε δύσκολη μερα για να κατσει να κάνει τσιγάρο στη μεση του ραντεβου
δε προσπαθώ να χρυσώσω ούτε το χάπι ούτε να την βγάλω λάδι
απλά και συ , αν την γουστάρεις τόσο πολύ κάνε κάτι γι αυτό , κάντε ένα γύρο και μετά περάστε λιγο χρόνο ξεκούρασης μαζί και στο επόμενο ραντεβού μπορει να παει καλύτερα
review reaction 1 hornyasfuck, Milena833
26 Μαΐου, 2024
Γιατί δε της τα μεταφράζουν πρώτα; Πόσους ροσοφωνους έχει εδώ?
review reaction 3 hornyasfuck
26 Μαΐου, 2024
Πεθαίνω που απαντάει στα ρώσικα!!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 241026
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, papaphilips
26 Μαΐου, 2024
Σύμφωνα με τους κανόνες του forum αυτά τα κείμενα στα κυριλλικά δεν έπρεπε να αναρτηθούν.
Καλό θα ήταν να σβηστούν.
Δεν ξέρω τι γράφει και δεν με νοιάζει κιόλας...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, HoneyVoskos
25 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3