Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιστροφή από πολυήμερη απουσία στο εξωτερικό με πολλές ορέξεις, στέλνω στην Καίτη να μου πει τι υπήρχε διαθέσιμο (καθώς ήταν προχωρημένη ώρα) και μου προτίνει την (Flori)Anna. Εύκολο το κλείσιμο του ραντεβού και μετά από λίγη ώρα φθάνω στο ξενοδοχείο της κοπέλας.

Η κοπέλα είναι 28 χρονών, κατά δήλωσή της, εγώ θα την έκανα και 30 λόγω προσώπου, το οποίο ήταν για τα γούστα μου σχετικά αδιάφορο. Σώμα πολύ ωραίο, με απαλό δέρμα, τριάρια φτιαχτά βυζιά με ρώγες που ανταποκρίνονται πλήρως, τις οποίες τρελαίνεται να τις της πιπιλάς. Κωλαράκι ωραίο και ζουμερό.

Έδωσε σχεδόν αμέσως φιλιά με γλώσσα, όμως αρνήθηκε δάχτυλο. Στην αρχή ήταν λίγο μαγκωμένη, όμως στην δεύτερη ώρα ξεκλείδωσε πολύ περισσότερο.

Απολαμβάνει το γλειφομούνι και να παίζεις με τις ρώγες της. Επιδιώξτε την στενή επαφή μαζί της και παίξτε με τις αισθήσεις και το μυαλό της και θα ανταμειφθείτε.

Πίπα καλή, με λίγο περισσότερο δόντι από ότι θα ήθελα, με ωραία περιποίηση παντού χωρίς όμως dt.

4 γύροι σε διάφορες στάσεις και ρυθμούς με φουλ συμμετοχή από την κοπέλα, ειδικά την δεύτερη ώρα .

Μια πολύ καλή συνάντηση, αλλά όχι κάτι το εξωπραγματικό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 25, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GeneralWinter
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.176
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, doc_lin, andronikos3 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού