Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη μου κριτική σ αυτό το site και η πρώτη μου γενικα μετά από δέκα χρόνια. Όμως η Julia το αξίζει. Ανέβηκα Αθήνα για δουλειές, είχα κάποιες κοπέλες υπ οψιν, έκλεισα μια απ' αυτες, καθώς δε μπορούσα να συντονιστώ και να επικοινωνήσω με το γραφείο. Όταν όμως με κάλεσαν και η Julia μπορούσε να έρθει την ώρα που ήθελα στον χωρο μου, η συνάντηση έκλεισε και η άλλη συνάντηση πήρε αναβολή.
Ήλθε, με κολλητό παντελόνι, τονίζοντας τον εξαιρετικό της κωλο, ίδια με τις φωτό, οι διαφορές λίγες και λογικές, 23 δεν την κάνω πάντως. Στην αρχή λίγη αμηχανία που έφυγε νωρίς. Πρώτος γύρος με εξαιρετικά προκαταρκτικά, νιώθεις πως η κοπέλα είναι "εκεί" μαζί σου, στοματικό με εναλλαγές, βαθύ και υγρό. Η κοπέλα ξέρει τι κάνει. Πρώτος γύρος και τελείωμα σε εξαιρετικό cowgirl.
Μεσολάβησε εξαιρετικό social με πολύ καλή χρήση της αγγλικής και δεύτερος γύρος με στοματικό και διάφορες στάσεις. Σε κάθε στάση την απολαμβάνεις. Όμως να την βλέπεις από πίσω να περπατά γυμνή είναι απόλαυση. Δεύτερο τελείωμα δεν υπήρξε, όχι λόγω της κοπέλα, αλλά γιατί σχεδόν ποτέ δε μου συμβαίνει τόσο άμεσα. Θα μείνει λίγο ακόμα και θα ξανάρθει Ιουλιο-Αυγουστο απ' όσο είπε. Θα ξαναδοκιμαστει.
Πραγματική βαθμολογία:
Σώμα 8,5
Πρόσωπο 8,5
Υπηρεσίες 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
89
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, kelenor, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2024
Επιτέλους και ένας άνθρωπος που δεν ρίχνει 2 μπαλάκια στην ώρα Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Sev7nxxx, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
24 Μαΐου, 2024
Επαυξάνω...
review reaction 1 hornyasfuck, astronaut80
30 Μαΐου, 2024
Absolument vrai... Une magnifique personne. Physiquement et mentalement. Qui n'ai pas dégouté par ce qu'elle fait...
Ce soir départ retour peut être Juillet Août... Sauf si je réussi à la faire venir à Paris.. ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3