Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλημέρα σε όλους.
Πρόσφατη συνάντηση με την Daina,βλέπω τις φωτογραφίες μου αρέσει εμφανισιακά και κλείνω το ραντεβού.
Έρχεται η κοπελα,όμορφη εμφανισιακά με ζωγραφισμένο το κορμί της από τατουάζ (μ αρέσουν τα τατουάζ αλλά νομίζω ότι το έχει παρακάνει).
Πάμε να ξεκινήσουμε και αρχίζει τις ερωτήσεις,έχεις κοπελα;έχεις παιδιά;πόσο χρόνων είσαι;που μένεις μόνιμα;που το ένα που το άλλο,λέω χαζό είναι το παιδι;Αγοραίο σεξ κάνουμε δε θα τη βγάλω γκομενα,τέλοσπαντων ξεκινάμε να κάνουμε ότι κάνουμε και κάθε 3 λεπτά τον βγάζαμε έξω για να τσεκάρουμε το προφυλακτικό.Στην αρχή λέω καλό είναι αυτο γιατί προσέχει το κορίτσι,αλλά αυτο εν τέλη γινόταν κάθε 3 λεπτά και εγώ δε μπορούσα να τελειώσω.
Με τα πολλά τελειώνω και είναι να κάτσουμε λιγο μέχρι να παιχτεί ο 2ος γύρος,χωρίς υπερβολές έπιασε το κινητο της και ήταν 20 λεπτά με το κινητο της,θα μου πείτε γιατί δεν της ειπα να το αφήσει;είχα ξενερώσει και δεν ήξερα ούτε και εγώ αν θέλω το 2ο γύρο,τέλοσπαντων γίνανε κάτι προσπάθειες αλλά είχε ραγίσει το γυαλι.Δευτερος γύρος δε παίχτηκε ποτέ,απόλυτο μαυρο μάγκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
356
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mancunian1986, Xaramofais και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2024
Εγώ πάντως πριν 2.5 χρόνια πέρασα καλά τότε τέλειο στήθος και κουβέντα δεν έβγαλε ούτε κινητό τώρα η έχει εμπειρία και κοιτάει το χρήμα και επιλέγει πελάτες . Πάντος καλό είναι μια κοπέλα να την πάρει κάποιος όταν ξεκινά
review reaction 1 hornyasfuck
24 Μαΐου, 2024
Μοιάζει με τις φωτογραφίες;;;
review reaction 1 hornyasfuck
24 Μαΐου, 2024
Το στήθος της είναι όντως τέλειο αλλά σου δίνει την εντύπωση ότι δε θέλει πολλά πολλά,το φιλούσα και με κοιτούσε περίεργα γενικότερα κρατούσε μια μεγάλη απόσταση.
Πάντως είναι όμορφο κορίτσι και οι φωτογραφίες είναι ακριβεστατες.
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3