Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 13 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 62935
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Βίκυ την έχω συναντήσει πολλές φορές πριν το διάλειμμα που έκανε . Από τη πρώτη μας συνάντηση κατάλαβα ότι είχα να κάνω με ένα κρυφό άσο στο μανίκι του μάγου . Δεν ήταν ευρέως γνωστή τότε και πραγματικά απόρησα . Πλέον είναι πολύ δυσεύρετη πρέπει να κανείς τάμα για να τη πετύχεις αλλά πραγματικά το αξίζει και το δικαιολογεί τόσο σαν εμφάνιση με τη φρεσκάδα της νιότης της το υπέροχο μελαχρινό μακρύ μαλλί που μου αρεσει όσο και με τη διάθεση της από την αρχή ως το τέλος . Ήρθε στη ώρα της μέ ένα άσπρο κοντό φόρεμα στενο που τόνιζε τη υπέροχη κωλαρα της που δυστυχώς δεν δίνει προς το παρόν . Βυζια φυσικά μετρίου μεγέθους . Τατουάζ ευτυχώς λίγα και διακριτικά . Από μέσα χωρίς εσώρουχο έτοιμη για όλα και το σετ ολοκληρωνόταν με μαύρες ψηλές γόβες . Δεν είπαμε και πολλά γιατί με ξέρει πλέον καλά και μπήκε στο παιχνίδι . Όπως κάθε φορά φιλία βαθιά σαν να είναι η κοπέλα σου, πίπα κορυφαία βαθιά deepthroat . Σεξ ξεκινήσαμε με αγαπημένη στάση στα τέσσερα πάνω στις γόβες της . Αντέχει σε ρυθμούς πολύ υψηλούς αλλά και σε πιο gfe καταστάσεις . Αρκεί να ξέρεις το μέτρο και που σταματάς και να τη σέβεσαι . Πεντακάθαρη όπως πάντα και προσεγμένη πάντα στο ντύσιμο σαν μια εσκορτ υψηλού επιπέδου που τιμάει τον πελάτη και τα χρήματα του .
Υ.Γ : το μόνο μικρό παράπονο που της έκανα στη συνάντηση είναι ότι ήρθε χωρίς τους μεγάλους κρίκους σκουλαρίκια που της πάνε τόσο πολύ και τα έβαζε σε κάθε μας συνάντηση γιατί ήξερε ότι μου άρεσαν .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
5.854
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, Larson, Elganador και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού