Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 49 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 102289
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλιότερη συνάντηση δυστυχώς πριν από την Νάντια
δεν έχω πρόσφατες αφού πρόσφατα βγήκα από σχέση στη διάρκεια της οποίας δεν έκανα αμαρτίες.

Η Λίζα η οποία βρίσκεται πάλι στην Αθήνα αυτές τις μέρες θυμάμαι ότι ήταν πολύ αξιόπιστες οι φώτο που έχει στο σαιτ του γκλάμουρ και μου έκανε εντύπωση που συνάντησα την κοπέλα των φωτογραφιών και λίγο πιο όμορφη.

Μικρόσωμη με μικρό, όμορφο στήθος και γενικά ένα σώμα που θα το έλεγα αθλητικό.

Μου έκανε εντύπωση που με το που βρέθηκε στον χώρο μου ήταν πολύ διαχυτική χαμογελαστή φιλική και αμέσως ξεκίνησε παιχνίδι με αγκαλιές και φιλιά. Και έτσι πήγε μέχρι και το τέλος.

Δεν θυμάμαι με λεπτομέρειες ακριβώς τι παίχτηκε στο κρεβάτι θυμάμαι όμως ότι πέρασα τέλεια!

Κορίτσι με πολύ όρεξη που παίρνει και πρωτοβουλίες και το σημαντικότερο ότι σε καμία φάση του ραντεβού δεν ένιωσα ότι κάνει δουλειά. Μου έδωσε την αίσθηση οτι βρίσκομαι με την κοπελιά μου.

Είτε είναι εξαιρετική στη δουλειά της είτε πραγματικά πέρασε και εκείνη καλά... το αποτέλεσμα ήταν οτι μου χάρισε μια αξέχαστη εμπειρία στη διάρκεια της οποίας δεν είχα την αίσθηση ότι είμαι με κάποια που πληρώνεται για να είναι μαζί μου και αυτό χωρίς να πούμε πολλά λόγια αφού οι γνώσεις των αγγλικών της δεν ήταν πολλές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
171
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, HoneyVoskos, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού