Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από λίγες μέρες που προσπαθούσα να συμπέσω με τις ελεύθερες ώρες του γραφείου κατάφερα να συναντήσω και εγώ το κορίτσι.

Στην αρχή είχαμε συμφωνήσει για την Χριστίνα αλλά μια ώρα πριν το ραντεβού μου είπαν ότι δεν είναι διαθέσιμη και μου πρότειναν να πάρω τη Νάντια την οποία μου την σύστηναν ανεπιφύλακτα.

Με βαριά καρδιά συμφώνησα γιατί είχα ψηθεί για την Κριστίνα.

Πήγα στο ξενοδοχείο φρεσκαρίστηκα λίγο και στην ώρα της ήρθε η κοπέλα η οποία με το που άνοιξα την πόρτα μου έριξε ένα πολύ γλυκό χαμόγελο.

Φόραγε ένα εφαρμοστό ολόσωμο μαύρο μίνι και ένα ζευγάρι ψηλοτάκουνα τα οποία όταν γδύθηκε μου έδωσαν την εντύπωση ότι πρόκειται πραγματικά για μια πολύ νέα κοπέλα 20 μου είπε ότι είναι με πολύ όμορφο κορμάκι αδύνατη με ωραίες καμπύλες.

Έχει αρκετά τατουάζ και κάποια τα είχε κάνει εκείνη τη μέρα και μου ζήτησε ευγενικά να μην βάζω πίεση στα σημεία που είχε χτυπήσει τα τατουάζ.

Αρκετά μινιόν κοπέλα .

Όταν μπήκε για ντουζ τη ρώτησα αν θέλει να μπω κ εγώ μαζί της και εκεί ξεκίνησε το μπαλαμούτι.και μου πήρε πίπα.

Η συνέχεια στο κρεβάτι όπου συνέχισε για πολύ ώρα με πίπα, εγώ είχα αράξει και το απολάμβανα και αφού πήρα και γω μια γεύση από το όμορφο μουνί.της την πήρα σε 2 στάσεις.

Στην αρχή cowgirl και στη συνέχεια στα 4 όπου και κατέθεσα μέσα της.

Είχαμε και λίγο κουβέντα μετά όπου μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι φιλοσοφημένη και αρκετά καλό άτομο.

Οι τεράστιες,βλεφαρίδες που φοράει νομίζω πως της κόβουν πόντους αλλά συνολικά είναι πολύ ωραία παρουσία και την ευχαριστώ για την πολύ όμορφη ώρα που μου χάρισε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
168
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, TOMCRUISE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού