Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 88 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολλά είδα, έμαθα και διάβασα για τούτη την κορμάρα κι αμέσως ήθελα να δώ αυτήν την γυναικάρα

Πήρα λοιπόν τηλέφωνο για ένα ραντεβουδάκι κι αμέσως κανονίσαμε για εκείνο το βραδάκι

Το αποφάσισα λοιπόν και πήρα το μηχανάκι πορεία αμέσως χάραξα και πήγα στο Billaκι

Οι κάυλες μου ε χτυπήσαν εχθές το καμπανάκι και να βρεθώ πολύ το ήθελα με αυτό το γυναικάκι

Πήγα λοιπόν στην ώρα μου και βλέπω μια κοριτσάρα και τι να πει κανείς για αυτήν την γυναικάρα

Μικρή μικρή δεν είναι, ούτε και πιπινάκι, μα χαίρεται όποιος βρεθεί με αυτό το πουτανάκι!

Όμορφη και χαρούμενη τρελή μου Αννουλάρα πάντα θα είσαι η γκόμενα με απίστευτη κωλάρα!

Η Άννα με τα κόλπα της αμέσως θα σε κερδίσει ο πούτσος μου ήταν ορθός και πώς να ηρεμήσει!

Τι πόδια είναι αυτά τι όμορφη κορμάρα, κάυλα είναι τα βυζιά της και με τρελή κωλάρα.

Η Άννα έχει ως γνωστόν απίθανο σωματάκι, πολύ καυλιάρικο κορμί κι όμορφο κωλαράκι

Το ηδονικό το στόμα της σε όλους μας αρέσει με τα καυτά της τα φιλιά μας έχει σαγηνεύσει

Μάυρα είναι τα μαλλάκια της με όμορφο προσωπάκι, καυλιάρικα τα χείλια της τρελαίνουν στο τσιμπουκάκι

Και τί τσιμπούκι ήταν αυτό και τι καυτό μουνάκικαι τι ζεστό καυλιάρικο και όμορφο κωλαράκι

Στο σέξ ασυναγώνιστη, στην πίπα εκπαιδευμένη τα κόλπα της είναι πολλά, ετσι είναι μαθημένη

Με όρεξη κέφι και χαρά μας κάνει τις πιπούλες με όρεξη όμως και εγώ τις γάμησα όλες τις τρυπούλες!

Πηγαίνοντας στο χώρο μας ήμουνα καυλωμένος και τώρα αφού την γάμηησα ειμαι ευτυχισμένος!

Γλυκό, ηδονικό, καυλιάρικο και ντόμπρο Αννουλάκι είσαι και θα είσαι πάντοτε το τέλειο γκομενάκι!

Πορνοσεξορουφοτσιμπουκομουνοβυζοκωλάρα μου!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hanszimer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
857
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 No various, EchoReflection, Panagiotis K και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2024
Υψηλού επιπέδου ιαμβικός 15συλλαβος
review reaction 3 Random User 123, Johnny Red2
19 Μαΐου, 2024
Την είχα πάρει παλιά αντέχει ακομη ο κωλος για hardcore;
review reaction 1 Johnny Red2
19 Μαΐου, 2024
Τηλεφωνο μυστη;
review reaction 1 Johnny Red2
19 Μαΐου, 2024
"Όμορφο προσωπάκι, απίθανο σωματακι, καβλιαρικο κορμι, όμορφο κωλαρακι" . Κάπου βάλε φρένο. Τι άλλο θα ακούσουμε πάλι....
Τυπε ή είσαι 70+ χρόνων, ή σε πλήρωσε, ή την ερωτεύτηκες.
7 στο πρόσωπο, 8 στο σώμα....
Μετά άμα σε βρίζει το μισό Bou που θα το παρακινησεις με την κριτική σου και θα απογοητευτεί με την εμφάνιση της μη παραπονεθείς! Έχουμε γεμίσει προμοτορες στο Bou... Ναι ρε τυπε οι υπηρεσίες της είναι καλές αλλά στην εμφάνιση την έκανες top model! Έλεος!!
review reaction 1 review reaction 3 gasper, Random User 123, Johnny Red2 και 3 άλλα μέλη
31 Μαΐου, 2024
έχει κάποιος τηλέφωνο της κοπέλας παρακαλώ για να κανονίσω ραντεβού?
review reaction 1 Johnny Red2
31 Μαΐου, 2024
Ωραίο ποίημα φίλε, μήπως μπορείς να μου γράψεις και μένα ένα για μια Μιλένα;;;
review reaction 1 review reaction 3 No various, gasper, ΦΑΚΙΡΗΣ και 1 ακόμα μέλος
10 Ιουλίου, 2024
Μπορει καποιος να δωσει το τηλ της κοπελας? Ευχαριστω
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7