Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας και από εμένα, καινούργιο αίμα στην ομάδα σας! Δυστυχώς τα αρνητικά σχόλια για το μοντέλο ισχύουν. Είχα μια ώρα μαζί της και ζηταω να φοράει συγκεκριμένη ενδυμασία αν γίνεται φυσικά. Από το γραφείο μου λένε βεβαίως και γίνεται αλλά είναι κάτι που δεν έγινε. Η κοπέλα με υποδέχτηκε με εσώρουχα και δεν ήξερε τίποτα είπε?. Πρώτο φάουλ για μένα. Τα μαλλιά της δεν είναι ξανθά όπως τις φωτογραφίες άρα είναι παλιές. Στο κινητό της έπαιζε μουσική που στην συνέχεια κατάλαβα ότι παίζουν τα ίδια κομμάτια όλη την διάρκεια. Προσωπικά με ζάλισε. Αφού έχω κάνει μπάνιο έρχεται από τα πλαγιά και αρχίζει κάτι τριψιματα σώμα με σώμα. Θα μπορούσες να τον πεις αισθησιακό χορό. Αφού βγαζει τα εσώρουχα ισχύει ότι το στήθος έχει θέμα αλλά έμαθα ότι έχει γεννήσει. Ο κωλος της είναι καλός για εμένα, άλλος θα μπορούσε να πει οτι είναι λίγο χαλαρός, θα το δεχόμουν. Και αφού συνεχίζει για λίγο τον χορό χωρίς εσώρουχα πάει για πίπα. Η πίπα της είναι καλή. Εμένα μου το πήρε όλο με φτυσίματα και με γλυψιματα. Με καβαλάει και τελειώνω μια φορά αν και κουνιόταν σαν τους καουμπόηδες που καβαλάνε ταύρο?. Δεν έχω και κανένα τρομερό εργαλείο βρε κοπέλια,μου έκανε εντύπωση. Μπαίνω για μπάνιο και με το που έχω βγει έχει φορέσει εσώρουχα έχει κάτσει στην καρέκλα όπως είχε γράψει ένας που διάβασα ότι φορτίζει εκεί. Καπνίζει και πίνει σε κρασοπότηρο ουίσκι.? Η μουσική έχει μπει ξανά από την αρχή η ίδια κασέτα και ξεκινάει πάλι από τα πλαγιά με χορό. Λέω ώπα αυτό κάπου το έχω ξανά δει. Μην λέω πολλά λόγια το μόνο που άλλαξε ήταν η στάση που έγινε στα 4. Πάμε στα θετικά της κοπελας. Το πρόσωπο ειναι όμορφο αλλά δεν πήγα εκεί για να παντρευτώ. Στο σώμα είναι λεπτή.Σε όποιον του αρέσει το ξυλο εκτός από το πρόσωπο δεν θα σας πει όχι. Η κοπέλα δέχεται δάχτυλα, ξύλο στον κωλο και δεν εννοω χαστουκακια, για αυτό χρησιμοποιώ αυτήν την λέξη(ξύλο), πνιγμούς και να καρφώνεις όσο μπορείς ποιο δυνατά, αυτό το κατάλαβα στην δεύτερη φορά στα 4. Αφού τελειώσαμε μου πέταξε και ένα ότι να πάρω πρωκτικό την άλλη φορά αλλά δεν νομίζω να ξανά ύπαρξη άλλη φορά. Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, doc_lin, titsglazer και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2024
Δάχτυλα σε μένα δεν άφησε, ούτε μνι Γλώσσα ούτε κώλο, τραβιόταν συνέχεια και είπε όχι....και έχω και περιποιημένα γμτ μου!!!Κουλ
16 Μαΐου, 2024
I agree, but she is too busy and is the most wanted girl in club, that's why she started working mechanically (she also started drinking and smoking) if there was competition to have at least 2-3 good girls, it be better for everyone... sorry for writing in english
review reaction 1 Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2