Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επικοινωνία με γραφείο άμεση και κλείσιμο ραντεβού στο φτερό .
Κριτικές εδώ είχα πάρει μια γεύση τι να περιμένω και σε γενικές γραμμές δεν με άφησε κάτι έκπληκτο.

Πρόσωπο-σώμα,οι φωτό είναι αντιπροσωπευτικές, είχε έρθει και με ωραίο μακιγιάζ προσεγμένη και καθαρή.

Αγγλικά για Λατίνοκοριτσο είναι μια χαρά συννενοησιμα γιατί οι περισσότερες υστερούν σε αυτό πολύ, είπαμε δύο λόγια πριν και μετά.

Φιλιά δίνει, δεν ζήτησε έξτρα,δεν ξέρω αν το κάνει όπου γουστάρει η όπου δε γουστάρει, δε με νοιάζει κιόλας, αλλά φιλιά πεταχτά, δε χάνεται η γλώσσα της μέσα σου.

Τρύπες υπέροχες, και σε εμφάνιση και σε γεύση.μουνι κλειστό καλοσχηματισμένο.

Το γαμησι κράτησε περί του ενός 20λεπτου γεμάτου, στάσεις αρκετές,έβαλε δύο φορές τζελ γιατί ζοριζοταν όταν την αγριεψα αλλά δεν κολησε πουθενά.
Πίπα καλή και πέρασμα μπάλες και ενδιάμεσα στο γαμησι έκανε στάση πάλι για πίπα που μου άρεσε αυτό γιατί την έκοψα να μη χύσω μπαμ.

Είναι ωραίο γκομενάκι και με καλή διαγωγή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 15, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
8.829
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Rebirthed Sapiens Sapiens, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2024
3 λοιπον στην σειρα που λενε οτι δεν κανει DFK.

Παμε γι αλλα.
16 Μαΐου, 2024
Ἄρα στὰ φιλιά ἐπιβεβαιώνεται ὁ προηγούμενος. Καί φυσικά δέν εἴχατε συνεννοηθῆ ὁ προηγούμενος καί ἐσεῖς.

ΥΓ: "περί το ένα 20λεπτο". "Περί του ενός 20λέπτου" δηλώνει ἤ.... ἀναφορά... περί ενός 20λέπτου., ἤ -σπανιώτερα γιατί ἀκούγεται ἄγαρμπο- τόπο, "περί τοῦ σχολείου" δηλ. "πέριξ τοῦ σχολείου"
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2