Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διαβάζοντας τις απογειωτικες κριτικές των συναδέλφων αποφάσισα να επισκεφτώ την Μιλένα μην τυχών και χάσω το κελεπουρι. Όταν την είδα πάντως δεν εντυπωσιάστηκα. Ένα μέτριο πρόσωπο, ελαφρώς σπασμένο λόγω ηλικίας, με δόντια που φωνάζουν ότι είναι καπνίστρια. Τα μαλλιά της μαύρα και όχι ξανθά όπως στις φωτογραφίες. Το σώμα ήταν και αυτό μέτριο με κρεμασμένα βυζιά, flat και χαλαρό κωλο. Λίγο χαλάρωση στην κοιλιά και στα πόδια. Με το ζόρι φτάνει την βάση. Βάση εμφάνισης και μόνο ήθελα να φύγω γιατί την συγκεκριμένη αν την πετύχαινα σε μπαράκι ούτε που θα ασχλουμουν μαζί της. Λόγω των καλών κριτικών όμως δεν άκουσα το ένστικτο μου και έκατσα. Λάθος! Στην διάρκεια του πηδηματος η κοπέλα προσποιούνταν εμφανώς με αποτέλεσμα να με ξενερώνει. Όλα ψεύτικα και προσποιητά με αέρα που φωναζε: ξέρεις ποια γαμας. Σιγά τα αυγά ρε κοπελιά, μια ακόμη του σωρού είναι που πέρασαν τα καλά της χρόνια και τώρα υπερβάλει στο γαμισι για να γουστάρει ο πελάτης. Φουλ έλλειψη αυτοπεποίθησης δηλαδή και λάθος εκτίμηση των αναγκών μου στην προκειμένη. Δεν έχω ψυχολογικά, δεν με νοιάζει αν τελείωσει ή όχι, δεν θέλω όμως ψεύτικους οργασμόυς γιατί με ξενερώνουν. Επίσης φουλ ξενερα ακόμη δεν είχα μπει στο ντουζ και προσπαθούσε μου πουλήσει τα έξτρα της. Καμιά δυνατότητα να παραμυθιαστεις, κατευθείαν εμπορική συμφωνία ήθελε να κλείσει. Πήγα για πουτανα και βρήκα πωλητή μέσα στο δωμάτιο ο οποίος δεν μιλούσε καλά αγγλικά και η συνεννόηση εβγαινε αλλά με δυσκολία. Το μόνο πραγματικά καλό σημείο ήταν το στοματικό που ήταν βαθυ μέχρι αμυγδαλές. Είχε σάλια, πέρασε και από μπάλες. Αλλά 150 γιούρια για ένα καλό τσιμπούκι δεν δίνω. Την αγάπη μου και πάμε για άλλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
734
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, maposavouris, Μακεδνος και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 17
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 17
1 2