Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 90 10
Call-Girls 205330
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αγαπητοί συναγωνιστές ,
Σήμερα μετά από πολλά χρόνια πορνό καριέρας αποφάσισα να πάρω την Αλεξια . Τηλεφώνησα εντελώς στο άσχετο κ μου είπε η κοπέλα θα είναι σε μια ώρα διαθέσιμη , φεύγω σφαίρα κ πάω Priamos Μοσχατο , κάνω μπανάκι κ περιμένω , ακριβώς στις 20:00 έρχεται η θέα του σεξ . Από την πρώτη στιγμή κατάλαβα ότι είναι πολεμική μηχανή και φοβερός χαρακτήρας , πλακωνόμαστε στα φιλία κ βλέπω ότι έχει έρθει ξεβρακωτη . Κάνει ένα μπάνιο γρήγορα κ βγαίνει , κ τότε αρχίζει η μάχη . Ξεκινά μια πίπα που το εξαφανίζει γλύφει αρχιδια χώνει όλη τη γλώσσα της στη κωλοτρυπιδα μου κ με κάνει έτοιμο να χύσω , μόλις την γυρνάω να γλυψω την κωλαρα της μου ζητά να της βάλω δάχτυλο καθώς της γλυφω τη κωλοτρυπιδα γυρνά απότομα παίζει το μουνι της κ με ψεκάζει με ένα απίστευτο squirt 2 bar . Πέφτω κ αρχίζω το γλυφομουνι με τρέλα καθώς την δάχτυλιζω , της παίζω το μουνι ξανά κ ξανά squirt , βάζω πλαστικό κ μπαίνω κωλο κατευθείαν . Ούρλιαζε κ χτυπιόταν από ηδονή βγάζω τη πουτσα κ της την χώνω από το κωλο στο στόμα της κανένα πρόβλημα αλλάζουμε καμία δεκαριά στάσεις άλλοτε μουνι άλλοτε κωλο με αλλεπάληλα squirt βρισίδια πνιγμούς φτυσίματα στα μούτρα μέχρι που έφτασε το τελικό high light εκείνοι ξαπλωμένη κ εγώ να τον παίζω πάνω από τα μούτρα της κ να την γεμίζω χυσια ενώ για τελευταία φορά πεταγε το μουνακι της υγρά . Μετά ήπιαμε ένα κρασάκι παρέα λίγο social κ χαιρετηθήκαμε γλυκά . Η κοπέλα αποτελεί την αιχμή του δόρατος είναι ότι καλύτερο υπάρχει . Προσοχή θέλει να είσαι καθαρός ενώ ήμουνα ξυρισμένος full παντού κ εκείνη το εκτιμάει πολύ . Η μια ώρα είναι λίγο την επόμενη θα την πάρω 2 . Φιλία και να περνάτε καλά ρε , άντρες ήμαστε , αξίζει να α αγαπάμε την πάρτι μας κ να της κάνουμε που κ που τα δωράκια της

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
605
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2024
Από μουνι σε κώλο και από κώλο σε μουνι ειδικά, επικίνδυνο και ανθυγιεινό, για την κοπέλα πρωτίστως.

Όσο καθαρή και να είναι, πάντα υπάρχει πιθανότητα, να μπουν μικρόβια από τον κώλο στο μουνι και από κει κάποια θα πάνε και στον εκάστοτε ερωτικό παρτενέρ, ειδικά αν είσαι γλυφομουνακιας.

ΥΓ. Η κοπέλα τα σπάει σε υπηρεσίες και διάθεση, το ξέρω από πρώτο χέρι, για άλλο πράγμα όμως μιλάω εδώ.

Αυτά.
review reaction 1 hornyasfuck, Stevedrake22
11 Μαΐου, 2024
βρήκες διαθεσιμότητα;
Y
ydroxoos7
review reaction 1 hornyasfuck, Stevedrake22
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2