Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ομορφη γυναικα, σε ηλικια καπου στα 32 αλλα οι φωτογραφιες της παλιες. Στο προσωπο οι κυριες διαφορες, εκτος απο τις ματαρες πλεον την λες απλα μετρια. Το σωμα πολυ καλο, στα ιδανικα κιλα για να πιανουν τα χερια και να γαμας δυνατα. Οκ αγγλικα, ανεση στις κινησεις και ευκολα μπηκαμε στο ψητο. Σε αλλους εκανε μετριες υπηρεσιες ενω σε μενα ηταν πολυ καλη, ειναι οσο εμπειρη πρεπει για την ηλικια που εχει. Εδωσε ρουφηχτα γλωσσοφιλα και μετα μια πιπα για σεμιναριο με αρχιδογλειψιμο. Εκανε την πουτσα μου πετρα και δεχτηκε γλειφομουνι ολο χαρα. Η περιοχη καθαρη και περιποιημενη οπως πρεπει. Το γαμησι που ακολουθησε ηταν δυνατο αλλα δεν μπορουσα να κανω και διαφορετικα με τις καυλες που μου ειχε προκαλεσει. Αντοχες εχει και οταν λεμε συμμετεχει εννοουμε οτι το ζει και το γουσταρει το γαμησι. Παιχτηκαν δυο γυροι και ολα πηγαν καλα μεχρι το τελος. Η τηλεφωνητρια του γραφειου υπομονετικη και ευγενικη, καθε φορα και πιο ευχαριστημενος μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.823
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Yatoputso, tsitsigos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2024
Σε άλλους έκανε μέτριες υπηρεσίες.

Χμμμ;

Νομίζω οι κριτικές μιλάνε, έχει καλές υπηρεσίες.
review reaction 1 Johnny Red2, GeneralWinter, hornyasfuck
10 Μαΐου, 2024
Δεν νομίζω ότι μίλησε κανείς για μέτριες υπηρεσίες. Η κοπέλα είναι τίμια και προσπαθεί να κάνει την δουλειά της, τώρα αν στον έναν έδωσε γλώσσα ή άφησε δάχτυλα και στον άλλον όχι, δεν είναι η πρώτη ούτε η τελευταία που βάζει όρια ανάλογα με το τι νιώθει.. Είναι μέσα στο παιχνίδι..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2