Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβασα μερικες κριτικες και ψηθηκα να γραψω για την τελευταια μου εμπειρια.
Το ραντεβου κλειστικε με ενα τηλεφωνημα και επελεξα να γινει στο δορεαν χωρο του γραφειου. Η γκομενα ηταν χαμογελαστη και περιποιημενη στην εμφανιση, αυτα ηταν τα πρωτα μου παρατηρισα. Η αποσταση απο τις φωτογραφιες ειναι υπαρκτη λογο του οτι εχει χασει κιλα και παιζει μικρη χαλαρωση εδω και εκει αλλα ειναι τοσο νεα και μοιαζει τοσο αθωα που τιποτα δεν φαινεται κακο πανω της.
Ηθελα gfe σκηνικο απο πριν και αυτο βρηκα μπροστα μου, το γκομενακι φωναζει απο μακρια οτι μονο για τετοια ειναι. Ειναι θερμη σαν γυναικα αλλα εκφραζεται περισσοτερο με το σωμα παρα με τον λογο επειδη δεν ειναι και τοσο καλη με τα αγγλικα. Τα ματια της ειναι εκφραστικα, ομορφα και σαγηνευτικα. Επαιξε φιλι και σαν να κολησε και ηθελε και αλλα. Εγινε ωραιο παιχνιδι με τις γλωσσες μας, ταιριαξαμε και το παρατραβηξαμε λιγο πριν την πιπα. Στην συνεχεια, και παλι η γλωσσα δουλεψε το καυλι αλλα και τον κορμο της πουτσας μου απο πανω μεχρι κατω μεχρι που εγλειψε και τα αρχιδια. Εγω απο μεσα μου ηθελα να της γλειψω το μουνι απο την στιγμη που το ειδα, ηταν ωραιο αλλα και περιποιημενο. Γουσταρε πολυ και κρατιωταν να μην δειξει ανοιχτα τι ενιωθε αφου ειναι και αρκετα ντροπαλη.
Καναμε ηρεμο σεξ με ιεραποστολικο και σε στυλ ερωμενης η συμμετοχη. Ηρεμη αλλα και δυνατη, να με θελει μεσα της και να κουναει την λεκανη κλεινοντας τα ματια και αναστεναζοντας.
Στον δευτερο γυρο ειχα πολυ ενεργεια και αναποφευκτα την εβγαλα οταν την εστησα στα τεσσερα. Προσεξα να μην γινω σκληρος αλλα και οι αντοχες της μεχρι καπου ειναι καλες. Στα τεσσερα πολυ ομορφο το κορμι της και η ενταση την εφερε σε σημειο να βογκαει.
Γενικα το κοριτσι ειναι απειρο αλλα εχει εμφυτο ερωτισμο και βγαζει μια εμπειρια που για οσους θελουν gfe θα μετρησει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.823
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Δοκιμος εραστης και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού