Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 17 10
Call-Girls 89475
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και σε ώρα που με βόλευε λόγω την χαμηλής ζήτησης των ημερών. Οι τύποι στο γραφείο πάντα παρών και εξυπηρετικοί.
Μπαίνω στο δωμάτιο, βλέπω την Yuki και συγκλονίστηκα από την αθωότητα στο πρόσωπο της αλλά και την ομορφιά του κορμιού της. Είναι ίδια αλλά στην πραγματικότητα ακόμα πιο όμορφη. Πολύ καλή στην επικοινωνία, τύπος που σε κερδίζει αμέσως και από τον τρόπο που σε κοιτάει νιώθεις ότι σε συμπαθεί.
Ξεκινήσαμε το χαιρέτημα με πεταχτά φιλιά στο στόμα αλλά επειδή δεν ήθελα να τα κόψω φτάσαμε και στην γλώσσα. Ήταν άμεση η συμμετοχή της και πολύ γρήγορα από άγνωστοι μπήκαμε στον ρόλο του ζευγαριού.
Κάνει ωραία πίπα με ανελλιπή περιποίηση των αρχιδιών και πολύ eye contact. Άρχισε να το ζει το παιχνίδι σαν να είναι με τον δικό της και μπήκα και εγώ στο ίδιο mood. Με κάποιες πρωτοβουλίες στην συνέχεια είδα ότι θέλει και εκείνη την απόλαυση. Ζήτησε 69 και όσο καλύτερα έγλειφα τόσο πιο καλά μου έστηνε το μουνί στο σωστό σημείο ενώ διέκοπτε την πίπα για να το ευχαριστηθεί. Συνεχίστηκε το 69 μέχρι που χύσαμε και οι δυο, η απόλαυση των ζουμιών της στο στόμα μου ήταν η απόλυτη καύλα του ραντεβού.
Στο διάλειμμα μπήκαμε μαζί στο ντούς όπου μου έκανε και λίγο μασάζ. Στο σύνολο η καθαριότητα της ήταν αστραφτερή και το ίδιο καλή ήταν και η περιποίηση της. Στον δεύτερο γύρο, μετά το τσιμπούκι για να μου σηκωθεί, παίξανε πολλές στάσεις. Η συμμετοχή και τα στησίματα ήταν όπως πρέπει, στα τέσσερα ειδικά το απολάμβανε πολύ και η θέα ήταν το κάτι άλλο. Με τις καύλες που είχα κάποια στιγμή άρχισα να δίνω πόνο και δοκιμάστηκε στις αντοχές οπού αποδείχτηκε πραγματικά γερή αλλά και καυλιάρα. Το σφυροκόπημα την έκανε να βογκάει και να τρέμει από το χύσιμο.
Συμπερασματικά το κορίτσι αυτό σε εκπλήσσει με την ομορφιά και της, σε παραξενεύει με την αθωότητα της αλλά στο τέλος επιβεβαιώνει την ιδιότητα της σαν πουτάνα με την συμμετοχή της. Θα την συνιστούσα σε οποίον ψήνεται για εξωτική εμπειρία που θα την θυμάται καιρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antonis78
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.850
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, TOMCRUISE, T-DRIVER1 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2024
Γύρισε η Yuki Γιούπιιι!
Δεν την πρόλαβα που έφυγε
review reaction 3 review reaction 1 bigmountain, Johnny Red2, hornyasfuck
08 Μαΐου, 2024
Ευτυχώς γύρισε η κούκλα και τουλάχιστον θα έχουμε 1 ασφαλές στανταράκι τους επόμενους μήνες.
review reaction 3 review reaction 1 bigmountain, Johnny Red2, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
08 Μαΐου, 2024
Ὡραῖος ΥΓ: "Οι τύποι πάντα παρόντες" πληθυντικός φίλε μου
review reaction 1 review reaction 3 Niko_laos, bigmountain, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
08 Μαΐου, 2024
Σταματήστε σατανάδες να πάρετε όλοι χαρτάκι και στη σειρά.

Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Stef68, Johnny Red2
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4