Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηθελα καιρο να βρεθω με ενα πιο νεανικο μοντελο και ετσι το τολμησα με την Νάντια με την οποια βρεθηκαμε στο χωρο μου.Ηρθε στην ωρα της φορωντας ενα σεξυ μαυρο φορεμα που τονιζε ολες τις σεξυ καμπυλες της.Μικροκαμωμένη λεπτη με ωραιο στητο στηθος για τις αναλογιες του σωματος της , ωραιο μελαχρινό πρόσωπο και πολύ ωραιο κωλαράκι.
Αφου μιλησαμε λιγο να σπασει ο πάγος και ηπιαμε και ένα ποτάκι να χαλαρωσουμε αρχισαμε τα φιλιά και τα χουφτωματα.Μετα απο ενα αρκετα καλο τσιμπούκι τολμω να πω, και κανοντας αρκετα σκληρό τον πουτσο μου , την σηκωσα και την πηρα στα ορθια. Σφιχτο ωραιο νεανικο μουνακι.Πολυ καλο σεξ ηταν και ο καταλληλος σωματοτυπος ώστε να την γαμησω ετσι, και εκεινη ανταποκριθηκε παραπάνω απο ικανοποιητικα.Γαμιωντας την για λίγο και ανασκελα στον καναπε την εχυσα στο μελαχρινό προσωπακι της.Ειχε συμφωνηθεί απο πρίν και άξιζε το κατι παραπάνω στο δωρακι της.
Καναμε ενα γρηγορο ντουζακι και αφου ειχε μεινει λίγη ωρα πηγαμε για δευτερο γυρο.Εδειχνε να γουσταρει και εκεινη αρκετά οποτε με μια καλη πιπα εκανε τον πουτσο μου σκληρο και τον καβαλησε χωρις δισταγμό.Για την ηλικια της τον γαμουσε πολυ καλα και εγω επαιζα με τα στητα βυζακια της...Αφου τον ξεκαβαλησε επαιξε μαζι του για λιγο με την γλωσσα και το χερι της και με εκανε να χυσω στην νεανικη κοιλιτσα της.
Ωραια σεξουαλική εμπειρία με την Νάντια, ενα νεανικο μουνακι πολλα υποσχόμενο, καντην να γουσταρει και θα πάρεις πολλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
525
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, info@123, TOMCRUISE και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2024
εντάξει κελεπούρι δεν το λες!
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck, Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1