Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 90 10
Call-Girls 205330
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε όλους!

Η συνάντηση έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο και η κοπέλα μας ήρθε στην ώρα της! Με το που ήρθε κατάλαβα ότι θα περάσω καλά! Φόραγε ένα μαύρο φόρεμα τέρμα προκλητικό που την κολάκευε πολύ! Χωρίς πολλά πολλά ήρθε η επιβεβαίωση ότι η νύχτα θα είναι πολύ όμορφη… μου πιάνει τον πουτσο ενώ είμαστε ακόμα όρθιοι και αρχίζει κάτι βλέμματα σαν να παρακαλούσε να την γαμησω! Αφού μου τον έκανε πέτρα χωρίς να με αφήσει ούτε ένα δευτερόλεπτο έπεσε στα γόνατα και με ξεκίνησε σε πίπα … το κορίτσι γουστάρει κάθε εκατοστό με έγλυψε με μανία και πάθος πολύ έντονο τσιμπουκι βαθύ χωρίς καθόλου δόντι και τρομερό παιχνίδι με την γλώσσα της! Όλο μέσα ακόμα και τα αρχιδια! Τραβήχτηκα για να μην τελειώσω από την καυλα και την έστησα στα 4 με την κολάρα της να απλώνεται μπροστά μου έδωσα ότι καλύτερο μπορούσα την έβαλα κάτω με δύναμη και την γαμησα τόσο δυνατά που δεν άντεξα και πολύ, έχυσα πάνω στην πλάτη της! Το σωματάκι της είναι πολύ οκ δεν είναι το σώμα που θα δεις σε ένα μωράκι 20 χρονών αλλά το κορίτσι μας το έχει! Με το που τελείωσα κάναμε ένα γρήγορο μπανάκι και η καυλα το κατάλαβε ότι με τρέλανε η πίπα της και ξεκινάει το ίδιο σκηνικό στα όρθια! Δεν έκατσε στα γόνατα αλλά έσκυψε και λύγισε τα πόδια της, με τρελάνει αυτό! Ξεκινάει με τα αρχιδια όλα μέσα πάλι! Σίγουρα η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει! Και η δεύτερη φορά εξελίχθηκε λίγο με περισσότερες στάσεις και ποικιλία! Που εκεί έχω να πω ότι το κορίτσι μας καβαλάει σαν τρελό γαμιεται και το γουστάρει!

Η κοπέλα μας είναι καθαρό 10 σωματάκι πολύ σωστό, συμμετοχή φουλ, και η φάση ενώ τουλάχιστον μαζί ήταν λίγο άγρια και έντονα σου βγάζει πολύ gfe φάση και σε κάνει να γουστάρεις φουλ! Γουστάρει και φαίνεται!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.040
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ydroxoos7, T-DRIVER1, Thanos1990 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού