Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με τη Νάντια στο χώρο μου μετά από τις προηγούμενες κριτικές αλλά και τις καυλιάρικες φωτό της στο site. Ήρθε με ένα σέξι ολόσωμο λευκό και τον ένα ώμο έξω. Από κοντά η Νάντια είναι ένα πετίτ κοντοπούτανο γυφτάκι (από Αίγυπτο λέει οτι είναι) αλλά χωρίς την καύλα των φωτογραφιών οι οποίες ναι μεν είναι ακριβείς αλλά στο ραντεβού έρχεται άβαφη με πιασμένο κώτσο μαλλί και χωρίς τις ψεύτικες βλεφαρίδες. Μόλις ήρθε ζήτησε λεφτά μπροστά και να κάνει ντουσάκι. Γρήγορη ήταν δε λέω…Βγήκε γυμνή και έπεσε κατευθείαν στην πίπα με κάτι αληθοφανή καυλιάρικα προστυχόλογα αλλά
μετά από λίγο
μου τα χάλασε καθώς έπιασε το κινητό της για να στείλει μηνύματα και δεν άκουγε καν τι της έλεγα! Πρόλαβα και την έστησα στα γόνατα και το πρώτο τέλος ήρθε στο μουτράκι της που ξίνισε λίγο καθώς η ποσότητα σπέρματος ήταν παραπάνω από αρκετή. Στο ενδιάμεσο χαλαρή
κουβεντούλα για τα τατού της (ταυτόχρονα μηνύματα στο κινητό αυτή) και πού βγαίνει μαλακίτσες τέτοιες αμέσως ξεκίνημα δεύτερου γύρου με πισωκολλητό όπου κάνει εξαιρετικό στήσιμο -βοηθάει και το σώμα της βέβαια- μόλις είδα οτι ζορίζεται γύρισμα για λίγο ιεραποστολικό που τον έτρωγε πιο χαλάρα, το μουνί της έχει δουλευτεί αρκετά μπορώ να πω. Φιλάκια στο στόμα έδινε με λίγο γλωσσίτσα αλλά δεν έδινε την εντύπωση οτι τα γούσταρε. Είδε εν τω μεταξύ οτι αργούσα
λίγο να τελειώσω τη δεύτερη φορά
παρόλο που είχαμε ακόμα 15-20 λεπτά γεμάτα , κουράστηκε κιόλας
λίγο να μου τον παίζει και ξανάπιασε το κινητό! Εκεί τα παίρνω και τη βάζω με το ζόρι να γλύψει αρχίδια για να την αρμέξω και να σηκωθεί να φύγει. Το κατάλαβε οτι νευρίασα και μου ζητούσε συγγνώμη στο τέλος και οτι κάτι σοβαρό της έτυχε γι αυτό ήταν στο κινητό, πάντως το μυαλό της δεν ήταν εκεί σίγουρα! Βαθμολογία δεν αξίζει παραπάνω από 6! Δε νομίζω να ξαναπάρω, θα επιστρέψω στα στανταράκια μου από τα παλιά γραφεία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14.772
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bigmountain, doc_lin, maradona7 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2024
Εμένα πάντως έσκασε με την βλεφαρίδα υπόστεγο και δεν ήταν ότι καλύτερο, ένα καλό κορμί αλλά μέχρι εκεί, πολύ θέατρο και βιαστική για τον επόμενο…Την άφησα νωρίτερα γιατί ξενέρωσα και εγώ
review reaction 1 Bartender 74, Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1