Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με το μικρό ουκρανάκι εκτός προγράμματος, 2η κοπέλα στο σερί, γι'αυτό και το μισάωρο, που συνήθως δε μου φτάνει για να κάνω ότι θέλω σε ραντεβού με μια κοπέλα....Money Mouth
Κορμί πάνω κάτω ότι βλέπετε και φαντάζεστε στις φωτό, (κοντούλα και πετίτ), έβαλα επεξεργασμένες γιατί το μικρούλι έχει τέτοιο baby face που το κάνεις άνετα για 18χρονο, παρόλο που λέει ότι είναι 24.
Χειλάκια ενισχυμένα βέβαια αλλά δεν μπορεί να αλλοιώσει την εικόνα που σχημάτισα με το που είδα το χαμογελαστό προσωπάκι της.
Να πω την αλήθεια ένιωσα και λίγο αμήγανα που θα το μαγαρήσω το κοριτσάκι αλλά μόλις άρχισε να τρίβεται πάνω μου σε πρώτη φάση και μετά όταν έβλεπα τη γλωσσίτσα της να ανεβοκατεβαίνει πάνω στο φιρφιρίκο μου όλα έγιναν πλέον φυσιολογικά και πέρασα ένα υπέροχο μισάωρο με μια κοπέλα ορεξάτη και καυλωμένη να φάει πούτσα και να μαζέψει εμπειρίες (και μαρούλι).
Μουνάκι μικροσκοπικό, στενό και υπέρχο στην αίσθηση.
Το σούπερ ατού της κοπέλας βέβαια είναι η καταπληκτική τεχνική και αίσθηση στην πίπα της.
Δεν ξέρω από πόσο χρονών τις ξεκίνησε αλλά στο κλαρίνο είναι μάστορας.

Παρόλο που είναι στενή δεν έβαλε λιπαντικά και γράσσα, γεγονός που βοήθησε στο να τελειώσω σχετικά εύκολα.
Τελείωμα εννοείται στο υπέροχο στοματάκι της, που χωρίς υπερβολή το ένιωθα καλύτερο και από το μουνάκι της.
Άκρως θετικό ραντεβού και λυπάμαι που είχα μόνο μισή ώρα και δε τη μαγάρησα όπως θα ήθελα (με σπάτουλες, αγάπη και προδέρμ και γαμήσι σε κάθε στάση).
Χαίρομαι βέβαια που την πρόλαβα καθώς μου είπε ότι αύριο αναχωρεί από τη σαπιούπολη.
Σίγουρα θα επιδιώξω να την ξαναδώ αν μας έρθει ξανά.

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.275
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, old boy και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2024
Ωραίος φίλε.
Στα κιλά πως είναι? Μέτρια? Αδύνατη? Φαίνεται ακωλη στις πικ.
review reaction 1 hornyasfuck
06 Μαΐου, 2024
Aaztec Ακωλη είναι με μίνι κοιλιά και παραπάνω κιλά.

Mallias Όντως πήρες φιλιά με γλώσσα από την κοπέλα;;;;
06 Μαΐου, 2024
Η κοπέλα είναι λίγο ζυμαράκι, νομίζω φαίνεται και από τις φωτογραφίες. Όσο για τον κώλο δε την έστησα στα 4......
Τα 65 κιλά που γράφτηκε κάπου είναι αστειότητες, την σηκώνεις αγκαλιά με το 1 χέρι.....
Επίσης ξέχασα να αναφέρω έχει piercing στα βυζγιά.....Λύπη
review reaction 1 Leviathan
06 Μαΐου, 2024
patsav0 Τα πάντα όλα....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4