Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εν συντομία....
Το πρόσωπο είναι λίγο διαφορετικό αλλά δεν ήταν άσχημο στα δικά μου μάτια. Ήταν βαμμένη λιγάκι όπως θα το ήθελα και με το χαμόγελο της έσπασε τον πάγο εύκολα.
Το σώμα πολύ καλό, θα το πω και ας το έχουν πει και άλλοι. Ύψος καλό, βυζάρες όνειρο και κώλος επεξεργασμένος αλλά καλός.
Εκεί που χαλάει το θέμα είναι στην επικοινωνία που δεν το έχει καθόλου με τα αγγλικά. Έκανα για άλλη μια φορά τα στραβά μάτια, έτσι και αλλιώς έχουμε συνηθίσει με τις Βραζιλιάνες πλέον.
Για να είμαστε δίκαιοι, εγώ την επέλεξα βάση των φωτογραφιών και αδικημένος δεν βγήκα.
Το ραντεβού μας έγινε στην ώρα του και γενικά η όρεξη μου για σεξ όλο και μεγάλωνε από την στιγμή που την είδα.
Στον αγώνα ξεκινήσαμε με λίγα φιλιά και ακόμα λιγότερη γλώσσα, ένα μείον ακόμα αυτό.
Στην πίπα βελτιώθηκε πολύ η κατάσταση γιατί εκτός του ότι την έκανε ακάποτη, φαινόταν ότι της άρεσε και διατηρούσε συνεχώς eye contact.
Στήθηκε στα τέσσερα και δεν έχω λόγια να περιγράψω την θέα, απλά σας λέω ότι ήταν από τους κώλους που πραγματικά πικράθηκα που δεν μπορούσα να γαμήσω.
Σημαντικά καλή η συμμετοχή με καλή αίσθηση μουνιού και βογγητά στο σεξ. Ανέβηκαν πολύ οι στροφές και δεν είχαμε καμία άσχημη αντίδραση.
Στον δεύτερο γύρο μου τον σήκωσε εύκολα και παίχτηκε ποικιλία στάσεων με καλύτερη το καβάλημα.
Στο μουνί με άφησε να γλείψω όσο θέλω αλλά δάχτυλα μου ζήτησε ευγενικά να μη βάλω.
Αν ξεπεράσετε τα δυο μείων σε σύνολο είναι απίθανο να μην περάσετε καλά μαζί της. Καλή συνέχεια μάγκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 03, 2024
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.823
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, Johnny Red2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού