Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελευταία ειχα τρελαθει με τις κορμαρες που εβλεπα τριγυρω μου και εψαχνα με απελπισια να βρω εσκορτ με δυνατο κορμι. Η συνάντηση μου με την Agatha έγινε πριν από μερικες μέρες αλλά ακόμα θυμάμαι καλα τι εγινε γιατι ήταν ωραία εμπειρία. Η γκόμενα έχει όρεξη για σεξ και συγκεκριμένα την ενδιαφέρει το gfe. Εχει σμιλεμένο σώμα με πολύ καλό βυζι και κώλο, δέρμα επίσης καλο και χρώμα σοκολατί. Για την κωλαρα της πρέπει να γραφεί ξεχωριστά μια κριτική αλλά με δυο λόγια επειδή την δίνει μην πατε και δεν την πάρετε, θα τρελαθείτε κοιτάζοντας την στα τέσσερα. Μιλάει καλά αγγλικά και ήταν άνετη, χαμογελαστή. Εδωσε λίγο δύσκολα τα γλωσσόφιλα στην αρχή αλλα μετα εστρωσε, είναι μάλον που δεν θέλει αλλά την αναγκάζουν οι καύλες της. Κάνει καλό τρομπόνι με περιποιηση και στις μπαλες και ευχαριστιεται πολύ το γλειφωμουνι. Κάνει σεξ με ένταση, δεν κολάει πουθενά, εχει σπασμους και στα τέσσερα βογκάει χυνωντας.
Κάναμε μαζί μπανάκι στο διάλειμμα και μου έκανε στοματικό ενώ το νερό μας έλουζε. Απίστευτη προετοιμασία για τον δεύτερο γύρο και στο κρεβάτι συνεχιστικε η μάχη με τις ιδιες υψηλές στροφές. Κάναμε πολλές στάσεις ακόμα και στα όρθια με συμμετοχη και πρωτοβουλίες, να δίνει και να παίρνει ηδονη…
Το δωράκι το έλαβε με χαμόγελο κλείνοντας μια ωρα μαζι μου. Απλά υπεροχη η γκόμενα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
150
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986, spyros89 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού